2022 06 27

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

Japonių trijulė „Kuunatic“ atvers duris į dar negirdėtą muzikinį pasaulį

Grupė „Kuunatic“. Organizatorių nuotrauka

Birželio 28–30 d. į Kauną, Vilnių ir Palangą koncertuoti atvyksta „Kuunatic“ – trys merginos iš Japonijos, pasiruošusios užburti savo charizma ir muzika bei supažindinti mus su tradiciniais japoniškais garsais persmelkta, tačiau tik „Kuunatic“ būdinga modernia Japonijos muzika.

Muzikinę koncepciją-fantaziją kuriančios „Kuunatic“ susibūrė 2016 metais Japonijoje, Tokijuje. Trys grupės narės, vokalistės atėjo iš visiškai skirtingų muzikinių ir kultūrinių tradicijų, tačiau visos jos tyrinėja pirmykštį būgnijimą, atmosferinius sintezatorių garsus bei tradicinių japoniškų instrumentų sąskambius. „Kuunatic“ muzikoje skleidžiasi užburiantis garsų pasaulis, peržengiantis žanrų ribas, ne tik tyrinėjantis ir neriantis į eksperimentus, bet ir įsimenantis savo dainingumu ir melodijomis. Tarp aštrių, kartais chaotiškų, būgnų ir punk elementų išnyra klavišininkės grojimas lengva, paukštiška Kaguri fleita. „Japonijos muzikinė tradicija yra labai arti, net mums nesiklausant gagaku – japonų klasikinės muzikos atliekamos Tokijo imperatoriškuose rūmuose ar nesilankant Kabuki teatro pasirodymuose. Ši muzika yra nuolatos aplink ir ji lengvai randa kelią į mūsų kūrybą“ – teigia grupės narės.

„Kuunatic“ narės – tai Fumie Kikuchi, grojanti klavišiniais, Yuko Araki, grojanti būgnais, bei Shoko Yoshida, grojanti bosine gitara. Visos trys turi stiprius balsus ir dainuoja „Mums patinka miksuoti ir eksperimentuoti su viskuo, ką mes pamatome ir ką išgirstame, ką patiriame ir pagalvojame. Ne tik Japonijoje, bet ir visur kitur. Tai mums padeda sukurti unikalų pasaulį – utopiją“, – sako „Kuunatic“ kūrėjos. Anot jų, realybė gali būti lanksti, laiko ir erdvės suvokimas gali būti keičiamas.

Įdomu? Prenumeruokite naujienlaiškį ir skaitykite mus kasdien

Kaune „Kuunatic“ apšildys roko undinėlės „Shishi“ – merginų trijulė iš Lietuvos, jau spėjusios apšilti tarptautinėje scenoje ir puikiai derančios su „Kuunatic“ tiek muzika, tiek koncepcija.

Koncertus remia „EU-Japan Fest“, koncertas Kaune yra „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ programos dalis.

Daugiau informacijos: www.gmgyvai.lt

Bilietai: www.bilietai.lt bei renginio metu.

Svarbu!

Įsivaizduokite, vieną dieną Jus pasiekia tokia žinia –
dėl finansinių sunkumų „Bernardinai.lt“ stabdo savo veiklą.

Darome viską, kad taip neatsitiktų, bet mums reikia Jūsų pagalbos.
Paremkite dabar, kad galėtumėte skaityti „Bernardinai.lt“ ir rytoj.