Tapkite mūsų partneriais, padėkite išlaikyti visiems prieinamą, nemokamą ir kokybišką žiniasklaidą. Paremti
Paremkite ir tapkite mūsų partneriais.

2021 09 01

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

„Jaunimo linija“ kviečia prisijungti savanorius

Emocinę paramą teikianti organizacija „Jaunimo linija“ renka naujas savanorių grupes ir kviečia prisijungti kiekvieną, kuris neabejingas savo bei kitų žmonių emocinei sveikatai, ieško saviraiškos ir prasmingo laisvalaikio praleidimo.

„Jaunimo linija“ šiemet mini savo veiklos 30-metį. Per visą veiklos laikotarpį organizacijos dalimi buvo ir yra per 3000 žmonių. Per šį laiką savanoriai atsakė į daugiau kaip  1 mln. 400 tūkst. skambučių.

Šiuo metu Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Skuode „Jaunimo linija“ turi 394 savanorius. Per mėnesį „Jaunimo linija“ atsako į vidutiniškai 3043 skambučių, o vakarais susirašinėja internetiniais pokalbiais, kurių per mėnesį būna per 300. Tačiau dėl natūralios savanorių kaitos ir nuolat augančių kreipimųsi skaičiaus „Jaunimo linija“ gali atsakyti tik į maždaug 70 proc. visų kreipimųsi.

Todėl organizacija renka naują savanorių pamainą, kurie teiktų emocinę paramą nuo 2021-ųjų žiemos. Renkame grupes mokymams ir kviečiame registruotis į informacinius susitikimus, kuriuose norintieji sužinos viską, ko reikės būsimam savanoriui, kiek reikės mokytis ir kaip teikti emocinę paramą. Informaciniai susitikimai vyksta nuotoliniu būdu.

Įdomu? Prenumeruokite naujienlaiškį ir skaitykite mus kasdien

„Jaunimo linija“ teikia emocinę paramą visą parą anonimiškai ir konfidencialiai bei nemokamai. 2021-aisiais „Jaunimo linija“ švenčia veiklos 30-metį. „Jaunimo linijos“ telefonas yra 8 800 28 888, susisiekti taip pat galima ir internetu.

„Jaunimo linijos“ informacija

Svarbu!

Įsivaizduokite, vieną dieną Jus pasiekia tokia žinia –
dėl finansinių sunkumų „Bernardinai.lt“ stabdo savo veiklą.

Darome viską, kad taip neatsitiktų, bet mums reikia Jūsų pagalbos.
Paremkite dabar, kad galėtumėte skaityti „Bernardinai.lt“ ir rytoj.