Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

Jn 16, 5–11 „Jei neiškeliausiu, pas jus neateis Globėjas“

Žmogus verčia Biblijos puslapį
Unsplash. com nuotrauka

Jėzus kalbėjo savo mokiniams:
„Dabar išeisiu pas tą, kuris yra mane siuntęs, ir niekas iš jūsų neklausia: „Kur eini?“ Kadangi jums tai pasakiau, liūdesys jūsų širdis užliejo. Bet sakau jums gryną tiesą: jums geriau, kad aš iškeliauju, nes jei neiškeliausiu, pas jus neateis Globėjas. O nukeliavęs aš jį jums atsiųsiu.

Jis ateis ir parodys pasaulio klaidą dėl nuodėmės, dėl teisybės, dėl teismo. Dėl nuodėmės, – kad netiki manimi. Dėl teisybės, – kad aš pas Tėvą einu, o jūs manęs daugiau neberegėsit. Dėl teismo, – kad šio pasaulio kunigaikštis jau pasmerktas“.

Dienos skaitiniai: lk.katalikai.lt

Įdomu? Prenumeruokite naujienlaiškį ir skaitykite mus kasdien

Evangelijos skaitinį komentuoja – Paolo Curtaz

Mums į gera, kad Viešpats sugrįžo pas Tėvą. Į gera, nes tokiu būdu išmokstame augti tikėjimu ir liaujamės ieškoję Dievo vien tikėdamiesi paguodos ir mūsų problemų sprendimo.

Mums gerai, nes tokiu būdu būsime labiau pasirengę priimti Dvasios dovaną, atbaigsiančią Mokytojo pradėtą darbą mumyse. Gerai mums, nes, jeigu išties norime keliauti, galime išmokti būti mokiniais ir gyventi tuo, ką Viešpats pažadėjo.

Dvasios šviesoje atpažįstame, kad nuodėmė reiškia atmesti Kristų, suprantame, kad Jėzus teisingumą priima iš Tėvo, kuris visiems apreiškia, kas Jis išties yra, prikeldamas iš mirties. Tikime, kad Tėvo sprendimas nėra nukreiptas prieš mus, o prieš šio pasaulio kunigaikštį, velnią.

Mums gerai, kad Viešpats tiki mūsų gebėjimu augti. Metas tapti suaugusiais.

Svarbu!

Įsivaizduokite, vieną dieną Jus pasiekia tokia žinia –
dėl finansinių sunkumų „Bernardinai.lt“ stabdo savo veiklą.

Darome viską, kad taip neatsitiktų, bet mums reikia Jūsų pagalbos.
Paremkite dabar, kad galėtumėte skaityti „Bernardinai.lt“ ir rytoj.