2022 05 02

Jėzaus Danguolė Marija OCD

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

Jn 6, 22–29 „Plušėkite ne dėl žūvančio maisto“

Ses. Jėzaus Danguolė Marija OCD. Asmeninio archyvo nuotrauka

Minia, buvusi anoje ežero pusėje matė, kad ten buvo viena valtis ir kad Jėzus nebuvo įlipęs į valtį su mokiniais, o šie išplaukė vieni. Rytojaus dieną iš Tiberiados atplaukė kitų valčių ir sustojo netoli vietos, kur žmonės buvo valgę Jėzaus palaimintos duonos.

Sužinoję, kad čia nėra nei Jėzaus, nei jo mokinių, žmonės įlipo į valtis ir plaukė į Kafarnaumą, ieškodami Jėzaus. Suradę jį kitapus ežero, jie klausinėjo: „Rabi, kada suspėjai čia atvykti?”

O Jėzus prabilo į juos: „Iš tiesų, iš tiesų sakau jums: jūs ieškote manęs ne todėl, kad esate matę stebuklų, bet kad prisivalgėte duonos iki soties. Plušėkite ne dėl žūvančio maisto, bet dėl išliekančio amžinajam gyvenimui! Jo duos jums Žmogaus Sūnus, kurį Tėvas – Dievas savo antspaudu yra pažymėjęs”.

Jie paklausė: „Ką mums veikti, kad darytume Dievo darbus?”

Jėzus atsakė: „Tai ir bus Dievo darbas: tikėkite tą, kurį jis siuntė”.

Dienos skaitiniai: lk.katalikai.lt

Įdomu? Prenumeruokite naujienlaiškį ir skaitykite mus kasdien

Evangelijos skaitinį komentuoja – ses. Jėzaus Danguolė Marija OCD

Šv. Kryžiaus Jonas moko, kad protas yra apvalomas tikėjimu.

Jėzus atveria žmogaus širdies tikrąsias intencijas. Kaip dažnai galime net nesusimąstyti, kodėl elgiamės vienaip ar kitaip, jeigu nepaklausiame savęs Dievo akivaizdoje.

Šiandien pradedame maldos už pašaukimus savaitę. Pasak šv. Jonas Paulius II, pašaukimas yra dovana ir slėpinys. Priimant šią dovaną ir slėpinį dažnai reikia atlikti tikėjimo šuolį, kurį kartojame visą gyvenimą, jeigu leidžiame Dievui veikti mūsų sielos buveinėse.

Šv. Kryžiaus Jono žodžiais tariant: „Savęs ieškoti Dieve reiškia siekti Jo dovanų ir pasitenkinimo, nes ieškoti paties Dievo reiškia ne tik trokšti stokoti vieno ar kito dalyko dėl Dievo, bet ir būti linkusiam dėl Kristaus rinktis visus labiausiai beskonius dalykus tiek iš Dievo, tiek iš pasaulio, o tai ir yra Dievo meilė.“

Svarbu!

Įsivaizduokite, vieną dieną Jus pasiekia tokia žinia –
dėl finansinių sunkumų „Bernardinai.lt“ stabdo savo veiklą.

Darome viską, kad taip neatsitiktų, bet mums reikia Jūsų pagalbos.
Paremkite dabar, kad galėtumėte skaityti „Bernardinai.lt“ ir rytoj.