Sunku skaityti? Padidink tekstą, spausdamas ant aA raidžių straipsnio pradžioje. Perskaitei lengviau? Nepamiršk -> Paremti
Neįskaitai? Spausk teksto didinimo mygtuką. Paremk. Ačiū!

2022 02 11

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

2 min.

Ką dovanoti vyrui Valentino dienos proga?

Unsplash.com nuotrauka

Valentino diena – tai meilei skirta diena, kurios metu įsimylėjėliai visame pasaulyje stengiasi vienas kitą apipilti išskirtiniu dėmesiu bei skiriamu laiku vieno kitam. Žinoma, ši proga gali būti ideali ir nustebinti antrąją pusę tam tikromis simbolinėmis ar didesnėmis dovanomis. Kartais gali būti gana sunku sugalvoti, ką būtų galima padovanoti savo vyrui. Būtent dėl šios priežasties toliau straipsnyje pateiksime keletą idėjų, padėsiančių surasti jam tokią dovaną, kuri būtų ne tik romantiška, bet ir naudinga bei naudojama.

Laikrodis

Tai – puikus kasdienis aksesuaras, kuris tikrai gali praversti kiekvienam vyrui. Priklausomai nuo to, kokį darbą dirba jūsų antroji pusė bei kuo jis mėgsta užsiimti laisvalaikiu, galite rinktis iš mechaninių, kvarcinių, elektroninių bei išmaniųjų rankinių laikrodžių. Pastarieji yra idealus pasirinkimas tiems vyrams, kurie mėgsta aktyvų laisvalaikio būdą, kadangi šie laikrodžiai gali išmatuoti, kiek žingsnių per dieną nueina žmogus, kiek kalorijų jis sudegina, koks yra jo miego ritmas bei širdies ritmas skirtingu paros laiku. Tuo tarpu, jei antroji pusė dažnai rengiasi oficialiai, tokiu atveju jam žymiai labiau tiks ir patiks mechaniniai arba kvarciniai laikrodžiai, kurie, be jokios abejonės, įvaizdžiui pridės galantiškumo ir santūrumo. Taigi, kad ir kurį iš šių laikrodžių tipų pasirinksite, galite nė neabejoti, jog tokia dovana maloniai nustebinsite savo partnerį.

Barzdos priežiūros rinkinys

Jei jūsų vyras mėgsta tvarkingai atrodančią barzdą ir skiria laiko jos priežiūrai, galite apmąstyti barzdos priežiūros rinkinį. Išsiaiškinkite, kokių priemonių labiausiai reikėtų jūsų vyrui: naujos barzdos kirpimo mašinėlės, specialiai tam skirtos kosmetikos, pavyzdžiui, balzamo, aliejaus, vaško arba šampūno, ar tokių priedų kaip barzdos šepečio ar šukų. Pasirinkite kelis produktus ir sudarykite puikų rinkinį, kuris tikrai pravers ir bus naudojamas gana dažnai. Be to, turėkite omenyje, jog internetinėje parduotuvėje „Imuperku“ galite rasti ne vieną barzdos kirpimo ar skutimosi mašinėlę labai geru kainos ir kokybės santykiu. Tad, jei susidomėjote, nieko nelaukite ir užsukite!

Chalatas

Norite savo vyrui padovanoti šilumos ne tik perkeltine, bet ir tiesiogine prasme? Tuomet idealus dovanos variantas gali būti chalatas. Nors iš pirmo žvilgsnio ir gali pasirodyti, jog šis minkštas ir malonios medžiagos namų rūbas yra labiau tinkamas moterims, tačiau tai – tikrų tikriausias mitas. Kiekvienam chalatas gali suteikti begalinį komfortą ir jį aprūpinti šiluma, kurios kartais taip trūksta šaltais žiemos vakarais. Taip pat jis idealiai tinka po dušo ar ilgais savaitgalio rytais, kai norisi niekur neskubėti ir tiesiog kokybiškai leisti laiką kartu su savo šeima namų aplinkoje. Būtent dėl to tikrai neapsiribokite vien ta nuomone, jog chalatas – moterims skirtas namų rūbas, kadangi jis gali būti itin universalus ir naudingas visiems!

Nauja patirtis

Dar viena dovanos idėja galėtų būti ir naujos veiklos išbandymas kartu. Ne paslaptis, jog įvairios patirtys įsiręžia itin giliai į atmintį, tad jei norite, kad jūsų vyras Valentino dieną prisimintų dar ilgai, pagalvokite, kokią veiklą kartu galėtumėte išbandyti. Tarkime, galite pasirinkti pabėgimo kambarį, užsirašyti į slidinėjimo pamoką ar net rezervuoti staliuką degustacinei vakarienei kokiame išskirtiniame restorane. Pasirinkimų yra tikrai ne vienas, tad tikrai galite atrasti tai, kas patiks tiek jūsų antrai pusei, tiek ir jums. Svarbiausia – nebijokite eksperimentuoti ir įsileisti naujovių į gyvenimą, kadangi būtent jos dažnai atneša daug naujų spalvų, praskaidrinančių kasdienybę.

Dovana hobiui

Gerai pagalvokite, kuo mėgsta užsiimti jūsų vyras laisvu laiku. Galbūt tai tam tikra sporto rūšis, o gal jis domisi įvairių dalykų konstravimu ar kūrimu? Pagal tai, kokie dalykai jį domina, galite nesunkiai sugalvoti ir dovaną Valentino dienos proga. Pavyzdžiui, jei jūsų vyras mėgsta bėgioti, gal jam pravers nauja gertuvė ar nauja bėgiojimo apranga. Žinoma, norint pataikyti tiesiai į dešimtuką, reikia gerai pažinoti žmogų, tačiau nė neabejojame, kad jūs apie savo vyrą žinote bene viską ir išrinkti jam tinkamą dovaną tikrai nebus sunku!

Partnerių turinys

Norite nepraleisti svarbiausių naujienų? Prenumeruokite naujienlaiškį:

Patinka tai, ką skaitai?

Pasidalink su kitais naudodamasis patogiais mygtukais straipsnio pradžioje. Ir nepamiršk paremti!

Paremsiu