Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Norite prisidėti prie pokyčių? Nepamirškite -> Paremti
Atsinaujiname. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Bet galite paremti.

2021 01 27

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

2 min.

Kaip perprasti gyvenimo klausimus? Kvietimas į Alfa kursą

Unsplash nuotrauka

Jūs klausiate: „Apie ką tie jūsų kursai? Apie religiją?“

Atsakau: „Tai gyvenimo ir tikėjimo ABC: dvylika online paskaitų ir diskusijų apie gyvenimo tikslą, prasmę, Bibliją, Jėzų, žmogaus pašaukimą ir kt.“

Tokio atsakymo visiškai pakaktų. Nebent dar paklaustum: „O kam man to Alfa kurso reikia?“

Tikrai, kam gi tas Alfa?

Kai ilgesnį laiką jauti, kad gyvenimo kelyje trypčioji vietoje, supranti, kad reikalingas impulsas, o liaudiškai tariant – spyris į užpakalį. Ir tai tai nebe pirmas kartas, kuomet įkrenti į tokią duobę. Ką tuomet darai?

Greičiausiai imiesi taisyti pašlijusią situaciją. Kaip ir ankstesniais kartais, turbūt užkuri tikrą „sąmoningumo ir vidinės harmonijos“, „pozityvaus mąstymo“, „egzistencinio koučingo“ karštinę. Po ilgų valandų, praleistų klausant podkastų, seminarų ir jutubo „energinio įkrovimo“, pagaliau pajunti emocinį antplūdį – „Aš galiu!“  Atrodo, kad vėl esi pajėgus stryktelėti nuo sofos ir skrieti aukščiau už Eloną Muską.

„Aš esu vertingas ir unikalus! Taip, vertingas! Labai!“ – kartoji žiūrėdamas į save vonios kambario veidrodyje. Tą pačią „programavimo“ procedūrą spėji atlikti lifte, taip pat įsėdęs į automobilį žvilgteli į save galinio vaizdo veidrodėlyje ir pakartoji dar kartą visą tiradą: „Aš vertingas…“ Pakartoji dėl visa ko.

Iš visų jėgų stengiesi išlaikyti pagautą teigiamą emociją, nes jauti, kad griežtai užčiauptas proto balsas vis dėlto neištvers ir leptelės nepatogią tiesą: tu gyvenime lyg koks banglentininkas, kuris laukia stebuklingo šanso, laimingos bangos, kuri nuneš tave į sėkmę.

Jei būtum nelaukęs, bet pamažu irklavęs, jau senai būtum pasiekęs tikslą. Bet net nežinai, į kurią pusę irkluoti, nes pats nežinai, ko nori. Todėl lauki, kol laiminga banga pasirūpins tavimi ir nuneš nežinia kur, į nežinia kokią sėkmę.

Tad problema, o kur mane nuneš banga? Kur ta sėkmė?

Ir tu supranti, kad tavo gyvenimas buksuoja ne todėl, kad trūksta energijos. Jis buksuoja todėl, kad trūksta motyvacijos. O motyvacijos trūksta todėl, kad nematai prasmės. O prasmės nėra todėl, kad tavo gyvenimas neturi tikslo – galutinio, visą gyvenimą apimančio to vienintelio ir Tikrojo tikslo. Štai ir sąsajų teorija praktikoje.

Motyvuoti ir programuoti save galime be galo, bet kol nežinome, kas esame ir koks mūsų tikslas, pakilti nuo sofos kaskart bus sunkiau.

Tada ir kyla klausimas: „Palaukit, jei sakot, kad žmogų sukūrė Dievas, tai kokį egzistencijos tikslą jis davė savo kūriniui? Kokia prasmė gyventi?“

Atsakymas į tavo klausimus: Alfa kursas.

Kursas nemokamas. Susideda iš 12 online susitikimų Zoom platformoje. Susitikimo metu dalyviai klauso paskaitos, po kurios vyksta diskusija išdėstyta tema.

Plačiau apie Alfa kursą: Kas yra Alfa kursas

Registruotis gali visi, taip pat užsienio lietuviai. Nebūtinai pakrikštyti ar katalikai. Bet būtinai – ieškantys. Galbūt tai yra proga peržvelgti gyvenimą iš esmės, sudėlioti dalykus į teisingas lentynėles. Juk giliai širdyje būtent to ir trokštame.

Registracija: Čia

Tai yra tavo gyvenimas. Tu esi laisvas ir gali daryti su savo gyvenimu, ką panorėjęs. Tačiau gyvename tik vieną kartą. Labiausiai būtų apmaudu, jei pabaigoje paaiškėtų, jog tą vienintelį gyvenimą pragyvenai kažkokiame rūke be prasmės ir iš gyvenimo išėjai pralaimėtoju.

Organizatorių informacija

Atsinaujiname

Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų.

Norite prisidėti prie pokyčių?

Paremkite