Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Norite prisidėti prie pokyčių? Nepamirškite -> Paremti
Atsinaujiname. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Bet galite paremti.

Skaitymo ir žiūrėjimo laikas:

49 min.

Kaip stiprinti pilietinės visuomenės raumenis? Pokalbis su S. Adomavičiūte ir I. Petronyte-Urbonavičiene

Irmanto Gelūno / „BNS Foto“ nuotrauka

Kasmet sudaromas Pilietinės galios indeksas fiksuoja žemiausią rodiklį nuo pat 2017 metų. Kokios to priežastys turint omenyje tai, kad pernai buvo fiksuota rekordinė Lietuvos pilietinės visuomenės galia?

Kur slypi didžiausias mūsų pilietinės visuomenės potencialas? Kodėl dalis žmonių pilietinį aktyvumą vis dar sieja su įvairiomis rizikomis? Ar kalbėdami apie pilietinės visuomenės galią pastebime skirtumų tarp didžiųjų miestų ir regionų? Koks visuomenės požiūris į pastarojo meto didžiausias pilietines iniciatyvas ir ką tai atskleidžia apie visuomenę dalijančias vertybines skirtis?

Kokią situaciją regime kalbėdami apie nevyriausybinių organizacijų gyvybingumą ir žmonių įsitraukimą į jas visoje Lietuvoje? Kaip būtų galima stiprinti nevyriausybinį sektorių?

Apie visus šiuos klausimus pokalbyje „Iš esmės“ diskutuojame su Pilietinės visuomenės instituto vadove IEVA PETRONYTE-URBONAVIČIENE ir Atviros Lietuvos fondo direktore SANDRA ADOMAVIČIŪTE.

Norite nepraleisti svarbiausių naujienų? Prenumeruokite naujienlaiškį:

Atsinaujiname

Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų.

Norite prisidėti prie pokyčių?

Paremkite