Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Norite prisidėti prie pokyčių? Nepamirškite -> Paremti
Atsinaujiname. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Bet galite paremti.

2023 01 31

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

3 min.

Kaip užsiauginti stiprius ir gražius nagus – „Biofitus“ patarimai

Depositphotos.com nuotrauka

Manote, kad gražūs nagai – gamtos dovana? Tikrai ne, tereikia suformuoti teisingus kasdienius įpročius ir galėsite užsiauginti sveikus ir dailius nagus. Žinoma, vienas svarbiausių įpročių yra tinkama mityba ir nagams reikalingų medžiagų organizme papildymas. Daugiau informacijos apie tai, ko reikia nagams, suteikia „Biofitus“ maisto papildai, o kitus įpročius tikriausiai žinote, tad tereikės įtraukti juos į rūpinimosi nagais rutiną.

Norite ilgų nagų? Nepamirškite jų patrumpinti!

Nors skamba paradoksaliai, norint užauginti tvirtus nagus, rekomenduojama juos reguliariai trumpinti. Geriausia tai daryti naudojant nagų dildę, nes taip nagai nebus pažeisti, o formą galėsite pakoreguoti pernelyg nemažindami jų ilgio. Nuolat trumpinami nagai mažiau skilinėja, auga taisyklingos formos ir yra stipresni. Reikėtų nepamiršti patrumpinti nagus bent jau kas dvi savaites.

Beje, prisiminkite, kad sveiki nagai yra daug gražesni už ilgus nagus. Nereikia gailėti nagų ilgio: jie ataugs gana greitai, o tinkamai prižiūrimi bus stipresni ir sveikesni.

Depositphotos.com nuotrauka

Nagams reikia tinkamo maitinimo

Nagų aprūpinimas maistinėmis medžiagomis iš vidaus yra labai svarbus. Tik tinkamas vitaminų ir mineralų balansas užtikrina nagų regeneracinius procesus, tvirtumą ir sveiką išvaizdą. Deja, dažnai su maistu reikalingų elementų negauname pakankamai. Vienas svarbiausių elementų yra selenas, kuris padeda palaikyti normalią nagų būklę. „Biofitus“ maisto papildai siūlo rinktis seleno ir vitamino E maisto papildus, nes dėl šio vitamino pats selenas yra geriau įsisavinamas.

Palaikyti normalią nagų būklę padeda cinkas. Ir nors cinko papildai rekomenduojami rečiau nei seleno, jo „nurašyti“ tikrai nereikėtų. Susiduriama su situacijomis, kai būtent dėl šio mikroelemento trūkumo kyla nagų problemų. Jei įtariate, kad kaltas gali būti cinko trūkumas, pasitarkite su savo gydytoju ir atlikite reikalingus tyrimus. O visų maisto papildų, kuriuos rekomenduos gydytojas, rasite „Biofitus“ elektroninėje parduotuvėje.

Rankų švara – ir grožiui, ir sveikatai

Pandemijos laikotarpiu rankų higienai buvo skiriamas ypatingas dėmesys, tačiau net ir dabar šio įpročio nereikėtų pamiršti. Švara yra itin svarbi ir nagų grožiui. Visų pirma švarūs nagai geriau pasisavina medžiagas, deguonį, greičiau auga. Panagėse gali kauptis įvairūs nešvarumai ir mikrobai, kurie sukelia neigiamos įtakos turinčius procesus.

Pasirūpinti nagų švara nėra sudėtinga: naudokite nedidelį šepetėlį ar kempinėlę ir su lašeliu skysto muilo nušveiskite kiekvieną nagą. Tai padės pašalinti nešvarumus ir kartu suaktyvins kraujotaką. Taip pat visada pasirūpinkite tinkamu manikiūru, pašalinkite nagų lako likučius.

Leiskite nagams pailsėti

Šiandien daugelis moterų ir merginų savo gyvenimo neįsivaizduoja be spalvingo manikiūro, taip pat labai populiarus ir nagų priauginimas. Šiomis grožio procedūromis tikrai galima mėgautis, tačiau nepamirškite, kad nagai taip pat nusipelnė poilsio. Darykite pertraukas tarp nagų priauginimo ir lakavimo, o tuo laikotarpiu palepinkite nagus maitinamuoju kremu. Taip pat visada naudokite nagų lako pagrindą – jis apsaugos nagus nuo geltono atspalvio ir nagų lako žalos.

Saugokite rankas ir elkitės švelniai

Net jei turite tvirtus ir stiprius nagus, visada elkitės švelniai ir saugokite rankas nuo neigiamo aplinkos poveikio. Sveikas nagas yra gana tvirtas, tačiau aštrūs daiktai, cheminės medžiagos ir kt. gali nagą nesunkiai pažeisti. Nagų priežiūrai rinkitės švelnesnes popierines ar stiklines dildes, o tvarkydami namus visada dėvėkite pirštines.

Taip pat nepamirškite ir rankų – palepinkite jas rankų kremu, pamasažuokite, kad suaktyvintumėte kraujotaką. Nuo rankų odos priklauso ir nagų būklė bei bendra išvaizda. Be to, sakoma, kad rankos yra amžiaus išdavikės, tad kuo labiau jomis rūpinsitės, tuo jaunatviškiau jos atrodys.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

„Biofitus“ informacija

Norite nepraleisti svarbiausių naujienų? Prenumeruokite naujienlaiškį:

Atsinaujiname

Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų.

Norite prisidėti prie pokyčių?

Paremkite