2020 08 18

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

2 min

Karštų dienų iššūkiai: ką rengtis vyrams?

Unsplash.com nuotrauka

Šiluma lepinanti vasara kartais koreguoja ne tik gyvenimo būdą, bet ir skatina dėmesingai peržvelgti drabužinėje turimus derinius. Tiesa, moterims šiltuoju sezonu gražiai, praktiškai bei vėsiai apsirengti, rodos, yra kur kas paprasčiau, nes dar pavasariop pilnėjantis sijonų, suknelių ir lengvučių palaidinių asortimentas išties stebina gausumu, tačiau juk atrodyti stilingai norisi ir vyrams. Tad kyla klausimas, kokius drabužius jiems rinktis tokiomis karštomis dienomis ir su kuo juos derinti?

Viena diena, skirta planuoti aprangą – šešios dienos be rūpesčių

Ne paslaptis, kad vyrai ne itin mėgsta leisti daug laiko planuodami, kokius marškinėlius šiandien vilksis ar kokias kelnes derins prie jų. Tačiau būtent derinių planavimas ir yra paprasčiausias ir praktiškiausias būdas stilingai atrodyti be didelių pastangų. Drabužinėje turėdami keletą lengvai prižiūrimų marškinėlių trumpomis rankovėmis bei pasirinkę lengvo trikotažo kelnes galite sukurti nepaprastai patogių derinių visai savaitei. Itin karštomis dienomis kelnes pakeiskite organinės medvilnės šortais, kurie nevaržys judesių bei leis odai mėgautis saulės spinduliais. Dalelę sekmadienio skirkite drabužių paruošimui, išlyginkite ir sukabinkite juos ant pakabų, kad nereikėtų to daryti kaskart rengiantis. Drabužius sudėkite patogioje vietoje pagal savaitės dienas – taip sutaupysite daugybę laiko ruošdamiesi.

Pirmenybę teikite natūralumui

Nepriklausomai nuo to, kokio stiliaus drabužiams teikiate pirmenybę, atnaujindami ar ruošdami garderobą vasarai, būtinai atkreipkite dėmesį į jų sudėtį. Karščio alinamomis dienomis gaivą bei gerą savijautą išsaugoti padės medvilnės gaminiai. Natūralus drabužių pluoštas efektyviai išgarina perteklinę drėgmę nuo kūno ir neleidžia kauptis bakterijoms. Gera oro cirkuliacija taip pat apsaugo nuo galimų alerginių reakcijų, tad vyriški šortai ar marškinėliai iš medvilnės tiks net jautriausios odos savininkams. Pravartu drabužinę papildyti ir vilnos gaminiais. Pastarieji pasižymi puikiomis termoreguliacinėmis savybėmis, todėl net karščiausią dieną jausitės gaiviai ir patogiai. 

Įdomu? Prenumeruokite naujienlaiškį ir skaitykite mus kasdien

Dėmesingai rinkitės apatinį trikotažą

Nepamirškite, kad vasarą rengiantis lengvesniais drabužiais derėtų daugiau dėmesio skirti ir apatiniam trikotažui. Išryškėjančios trumpikių linijos tikrai neatrodys estetiškai, o persišviečiantys marškinėliai iš praktiško sprendimo taps beskonybe. Rinkitės tinkamo dydžio, natūralių medžiagų apatinius, kurie nebūtų per laisvi, bet ir nevaržytų. Be to, vasarą pravartu turėti ir keletą vyriškų apatinių šortukų, praturtintų antibakterinių savybių turinčiais sidabro jonais. Beje, jei dažnai susiduriate su odos sudirginimu ar alergijomis, rinkitės bičių vašku praturtintus apatinius. Jie puoselėja odą, suteikia minkštumo bei švelnumo pojūtį.

Natūralių pluoštų apatinis trikotažas, šortai, kelnės, spalvingi marškinėliai bei kiti vyriški drabužiai internetu – greitas ir patogus būdas papildyti savo drabužinės turinį.