Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Norite prisidėti prie pokyčių? Nepamirškite -> Paremti
Atsinaujiname. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Bet galite paremti.

2021 02 14

bernardinai.lt

Vaizdo įrašo trukmė:

4 min.

Kas iš tiesų yra skaistumas?

Cathopic.com nuotrauka

Ar skaistumas yra tik susilaikymas nuo seksualinių santykių, nereikalingi suvaržymai? Ar šiandien tai visiškai nebeaktualu ir atgyvenę? O gal skaistumas apima kur kas daugiau ir ne vien tik riboja ar atima, kaip kartais galėtų atrodyti? Galbūt skaistumą praktikuoti gali kiekvienas, net ir santuokoje gyvenantis žmogus?

Kūno, proto ir širdies vienovė, džiaugsmas, ištikimybė sau, kitam ir pilnatvė. Visa tai patirti mus kviečia Viešpats, tačiau iššūkiai, su kuriais susiduriame, tikrovė, kurioje gyvename, neretai atrodo itin tolima gražiam idealui pasiekti. Širdies ilgesys ir troškimai kartais mums sukelia dar didesnį alkį. Patys ieškodami apstaus gyvenimo versmių neretai įkliūvame į spąstus, iš kurių ištrūkti nėra taip jau paprasta, apie kuriuos kalbėti gėda ir baisu.

Ekumeninėje sielovados bendruomenėje „Kelionė“ tarnaujantys Lilijana ir Darius drąsiai dalijasi savo gyvenimo patirtimi ir į skaistumą kviečia pažvelgti ne tik kaip į iššūkį, bet ir naują galimybę, kurios nusipelno kiekvienas.

Norinčius daugiau sužinoti apie „Kelionės“ tarnystę kviečiame apsilankyti internetiniame puslapyje www.kelione.org .

Artimiausi renginiai: Kovo 15 d. nuotolinis seminaras „Kur slepiesi, žmogau? .

Balandžio 8 d. paramos vakaras „Atrask viltį – švęsk gyvenimą!“ Nuotoliniame renginyje turėsite galimybę artimiau susipažinti su „Kelionės“ tarnyste ir prisidėti prie šios bendruomenės misijos. Daugiau skaitykite čia.

Balandžio 12 d. trumpoji šešių susitikimų programa „Mokinystės kelionė. Įvadas“ Registracija iki kovo 29 d. Daugiau informacijos rasite čia.

Organizatorių informacija

Atsinaujiname

Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų.

Norite prisidėti prie pokyčių?

Paremkite