Tapkite mūsų partneriais, padėkite išlaikyti visiems prieinamą, nemokamą ir kokybišką žiniasklaidą. Paremti
Paremkite ir tapkite mūsų partneriais.

Žiūrėjimo ir skaitymo laikas:

5 min.

Kas yra Patarlių knyga?

Mano vaike, neužmiršk mano mokymo,

tebrangina tavo širdis įsakymus mano,

nes jie tau suteiks

daug dienų bei gyvenimo metų ir gerovės (Pat 3, 1–2).

Trys Biblijos knygos – Patarlių, Mokytojo ir Jobo – vadinamos „išminties literatūra“. Ir visose jose gvildenami to paties pobūdžio klausimai – kokiame pasaulyje gyvename ir kaip jame gyventi? Pradėkime nuo Patarlių knygos.

Šiame įkvėptame kūrinyje pateikiama per ilgą laiką įžvalgių ir dievotų žmonių sukaupta išmintis. Knygoje skatinama gyventi dorai ir „Viešpaties baimėje“, kad galėtumėte giliai patirti, ką reiškia tikrai geras gyvenimas.

BibleProject yra pelno nesiekianti animacijos studija, kurianti trumpus, animuotus vaizdo įrašus, kad biblinį pasakojimą padarytų visiems prieinamą. Šią studiją įkūrė ir jai vadovauja amerikiečių teologas, biblistas ir semitų kalbų ekspertas prof. Timas Mackie bei teologas, skaitmeninės komunikacijos specialistas Jonathanas Collinsas.

Šiuo metu jų angliškasis jutubo kanalas turi per 2, 5 mln. prenumeratorių. Ši organizacija jau kurį laiką siekia išversti kuriamą turinį į kiek įmanoma daugiau kalbų, prie kurių neseniai „prisijungė“ ir Lietuva. Pagrindinis lietuviškos projekto atšakos organizatorius – Medijų Evangelizacijos projektas.

Daugiau lietuviškų vaizdo įrašų – čia.

Kas yra „bernardinai“?

Arba kodėl „Bernardinai.lt“ yra nemokama žiniasklaida ir kodėl kviečiame tapti partneriais paremiant.