Patinka tai, ką skaitote? Skaitykite ir ateityje skirdami kad ir nedidelę sumą mūsų darbui tęsti. Nepamirškite -> Paremti
Patinka tai, ką skaitote? Nepamirškite paremti.

Žiūrėjimo ir skaitymo laikas:

6 min.

Kas yra šėtonas ir demonai?

Biblijos siužete mums pristatomas būtybių pripildytas dvasinis pasaulis. Kai kurios maištauja prieš savo Kūrėją lygiai taip pat, kaip ir žmonės. Dėl įvairių labai įdomių priežasčių, šiuolaikinės mūsų šių dvasinių maištininkų sampratos yra paremtos itin rimtais nesusipratimais, interpretuojant Bibliją. Grįžkime prie Pradžios knygos ir pradėkime iš naujo mokytis apie dvasines blogio jėgas Biblijos pasakojime.

BibleProject yra pelno nesiekianti animacijos studija, kurianti trumpus, animuotus vaizdo įrašus, kad biblinį pasakojimą padarytų visiems prieinamą. Šią studiją įkūrė ir jai vadovauja amerikiečių teologas, biblistas ir semitų kalbų ekspertas prof. Timas Mackie bei teologas bei skaitmeninės komunikacijos specialistas Jonathanas Collinsas.

Šiuo metu jų angliškasis jutubo kanalas turi daugiau nei 3 milijonus prenumeratorių. Ši organizacija jau kurį laiką siekia išversti kuriamą turinį į kiek įmanoma daugiau kalbų, prie kurių „prisijungė“ ir Lietuva. Pagrindinis lietuviškos projekto atšakos organizatorius – Medijų Evangelizacijos projektas.

Patinka tai, ką skaitote?

Skaitykite ir ateityje skirdami kad ir nedidelę sumą mūsų darbui tęsti.

Paremkite