Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Norite prisidėti prie pokyčių? Nepamirškite -> Paremti
Atsinaujiname. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Bet galite paremti.

2022 09 29

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

Kiekvieną sekmadienį – naujos vėlyvosios Mišios jaunimui su sakralinės muzikos kūriniais

Kosto Kajėno videomedžiagos kadras

Vilniaus Šv. Jonų bažnyčioje nuo rugsėjo 25 d. pradedamos aukoti vėlyvosios Mišios studentams, jaunimui ir visiems norintiems. Mišios kiekvieną sekmadienį prasidės 20.30 val., tačiau tikintieji yra raginami atvykti jau 20 val. ir pusvalandį iki Mišių skirti pamąstymams su Šventojo Rašto skaitiniais. Formuojant naują tradiciją šios Mišios bus vėlyviausiai vykstančios ne tik visame Vilniuje, tačiau ir visoje Lietuvoje.

„Kviečiame visus jaunus žmones ateiti sekmadienio vakarais bendrai liturginei maldai ir pasinaudoti šia galimybe jaunatviškiau ir radikaliau per liturgiją išreikšti savo tikėjimą ir būti pašventintiems savo kasdienybės iššūkiams“, – sako Vilniaus universiteto kapelionas t. Gintaras Vitkus SJ, kuris ir aukos šias vėlyvąsias sekmadienines Mišias.

Liturgijos metu kiekvieną sekmadienį giedos ir Vilniaus sakralinės muzikos choras „Adoramus“. „Giedojimas sekmadieninių Mišių metu yra mūsų choro identiteto dalis. Tokiu būdu siekiama liturgijos dalyviams teikti vilties per sakralinės muzikos kūrinius. Kiekvieno sekmadienio metu Mišių dalyviai turės progą girdėti tiek girdėtas, tiek dar negirdėtas sakralinės muzikos kompozicijas“, – sakė choro meno vadovas ir dirigentas Imantas Jonas Šimkus.

Visa naujausia informacija apie vėlyvąsias Mišias bus skelbiama socialinio tinklo „Facebook“ puslapyje: https://www.facebook.com/events/2451800878291778.

Norite nepraleisti svarbiausių naujienų? Prenumeruokite naujienlaiškį:

Atsinaujiname

Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų.

Norite prisidėti prie pokyčių?

Paremkite