Tapkite mūsų partneriais, padėkite išlaikyti visiems prieinamą, nemokamą ir kokybišką žiniasklaidą. Paremti
Paremkite ir tapkite mūsų partneriais.

2021 08 27

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

2 min.

Knyga „Vidinė inžinerija“ – kelrodis į džiaugsmą

Lietuvos rašytojų sąjungos leidyklos nuotrauka

Daugumos žmonių gyvenime džiaugsmas yra retas svečias. Šios knygos tikslas – padaryti taip, kad jis taptų nuolatiniu gyvenimo palydovu. Džiaugsmas nėra nepasiekiama dvasinė siekiamybė. Tai – tiesiog fonas, būtinas, kad visos jūsų gyvenimo sritys klostytųsi palankiai ir nuostabiai.

Jei jūsų gyvenimas nebus nušviestas džiaugsmo šviesos, netgi pačios maloniausios veiklos taps našta. Gyvenime kylančias problemas kiekvienas sprendžia, kaip moka, tačiau kai džiaugsmas taps nuolatiniu jūsų palydovu, jūs nebebūsite problema savo pačių gyvenime.

„Vidinė inžinerija“ – ne religija, ne filosofija ir ne dogma. Tai gerovės siekimo technologija. Vienas iš 50-ies įtakingiausių žmonių Indijoje, savo įžvalgiomis, aistringomis, įtaigiomis ir šmaikščiomis kalbomis pelnęs iškilaus mąstytojo ir kalbėtojo reputaciją, išminčius ir mokytojas Sadhguru knygoje „Vidinė inžinerija“ siūlo Vakarų skaitytojams išbandytą kelią į gerovę. 

Joje rasite galingus klasikinės jogos mokslo instrumentus, kurie kiekvienam padės keisti savo gyvenimą, jo suvokimą ir tapti savo džiaugsmo architektu. Knygą iš anglų kalbos vertė Agnė Sūnaitė, išleido Rašytojų sąjungos leidykla. 

Esame užmiršę tikrąją žodžio „Guru“ reikšmę. Pažodžiui jis reiškia „tas, kuris išsklaido tamsą“. Priešingai populiariai nuomonei, guru vaidmuo nėra mokyti ką nors įteigti ar atversti. Guru yra tam, kad atskleistų jūsų pojūčiams ar psichologinei dramai neprieinamas plotmes, kurių kol kas nepajėgiate suvokti. Iš esmės guru yra tam, kad nušviestų pačią jūsų egzistencijos esmę.

Šios knygos tikslas – kad džiaugsmas taptų nuolatiniu jūsų gyvenimo palydovu. Kad tai įvyktų, autorius siūlo ne pamokslą, o mokslą; ne mokymą, o technologiją; ne nurodymus, o kelią. Atėjo laikas pažinti šį mokslą, naudotis šia technologija ir eiti šiuo keliu.

„Jums net nereikia ja tikėti, tiesiog išmokite naudotis. Vienintelis sprendimas dorotis su žmoniją ištinkančiomis negerovėmis – keisti save. Savitransformacija reiškia nepalikti nieko sena, pakeisti pasaulio suvokimo ir patyrimo dimensiją. Jūs neabejotinai pasieksite puikių rezultatų, kad ir kas esate“, – kalba Sadhguru.

Sadhguru Džagis Vasudevas (Sadhguru Jaggi Vasudev) – mąstytojas, jogas, filantropas ir vizionierius, prieš tris dešimtmečius įkūręs ne pelno organizaciją „Isha“, plėtojančią didžiulius humanitarinius ir aplinkosaugos projektus. Jis skaitė pagrindinį pranešimą JT būstinėje, tapo nuolatiniu Tarptautinio ekonomikos forumo pranešėju ir specialiu kviestiniu svečiu Australijos lyderių bei Indijos ekonomikos viršūnių susitikimuose ir TED konferencijose. Sadhguru skaito pranešimus Oksfordo, Stanfordo, Harvardo, Jeilio universitetuose, Vartono verslo mokykloje, Masačusetso technologijų institute ir kitose švietimo institucijose.

„Vidinė inžinerija“ – kerintis skaitinys, kuriame pateikiamos Sadhguru įžvalgos ir patarimai. Jei esate pasirengę, ši knyga padės jums pažadinti savo vidines žinias, tą pagrindinį ir aukščiausiąjį genialumą, kuris atspindi kosmoso išmintį“, – teigia Deepakas Chopra, gydytojas endokrinologas, bestselerių sveikatos tema autorius.

„Mane įkvepia Sadhguru gebėjimas džiaugtis, jo gyvybingumas, smalsumo ir žinių gylis bei aprėptis. Skaitydami šią knygą patirsite gausybę intelektinių iššūkių, nuostabos ir baugulio kupinų akimirkų. Primygtinai rekomenduoju ją visiems, kurie domisi savitransformacija“, – tikina Markas Hymanas, gydytojas, Funkcinės medicinos centro Klivlando klinikose direktorius, populiarių knygų apie sveikatą autorius.

„Tai su meile išsakomas kvietimas gyventi kuo geriausiai ir kartu išmintingas pamokymas, kodėl ir kaip tai padaryti“, – kalba Kenas Robinsonas, kūrybinio ir kultūrinio švietimo teoretikas, daugelio knygų autorius.

Lietuvos rašytojų sąjungos leidyklos informacija

Įdomu? Prenumeruokite naujienlaiškį ir skaitykite mus kasdien

Svarbu!

Įsivaizduokite, vieną dieną Jus pasiekia tokia žinia –
dėl finansinių sunkumų „Bernardinai.lt“ stabdo savo veiklą.

Darome viską, kad taip neatsitiktų, bet mums reikia Jūsų pagalbos.
Paremkite dabar, kad galėtumėte skaityti „Bernardinai.lt“ ir rytoj.