Sunku skaityti? Padidink tekstą, spausdamas ant aA raidžių straipsnio pradžioje. Perskaitei lengviau? Nepamiršk -> Paremti
Neįskaitai? Spausk teksto didinimo mygtuką. Paremk. Ačiū!

2023 01 12

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

Knygos „Naujasis Testamentas. Evangelija pagal Matą ir Evangelija pagal Morkų“ sutiktuvės

Unsplash.com nuotrauka

2022 m. pabaigoje Lietuvos Biblijos draugija (LDB) išleido naują ekumeninį Evangelijos pagal Matą ir Evangelijos pagal Morkų vertimą su įvadiniais straipsniais ir komentarais – knygą „Naujasis Testamentas. Evangelija pagal Matą ir Evangelija pagal Morkų“.

Sausio 18 d. 17 val. Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka kartu su Lietuvos Biblijos draugija ir Lietuvos kultūros tyrimų instituto (LKTI) Antikos ir Viduramžių kultūros tyrimų skyriumi kviečia į knygos sutiktuves.

Knygos pristatyme dalyvaus rengėjai: vysk. Mindaugas Sabutis (LBD), kun. Laimonas Nedveckas, dr. Giedrius Saulytis, prof. dr. Tatjana Aleknienė (LKTI /Vytauto Didžiojo universitetas), dr. Ona Dilytė-Čiurinskienė  (Lietuvių literatūros ir tautosakos institutas / Vilniaus universitetas), dr. Saulius Rumšas (LKTI).

Dalyvaujantieji pristatyme sužinos, kodėl dvi iš keturių kanoninių krikščionių Evangelijų pasirodo kartu vienoje knygoje; kodėl prireikė dar vieno naujo ne sykį į lietuvių kalbą jau verstų evangelijų vertimo; kuo ypatingas naujasis vertimas. Renginys skirtas visiems, besidomintiems kultūros istorija, krikščionybe, vertimo teorija. Vertėjai atsakys į klausimus, bus galimybė įsigyti leidinį.

Knygos sutiktuvės vyks Vilniuje, Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Renginių erdvėje (III a.).

Data – sausio 18 d. Pradžia – 17 val. Trukmė – 1,5 val. Įėjimas laisvas.

Norite nepraleisti svarbiausių naujienų? Prenumeruokite naujienlaiškį:

Patinka tai, ką skaitai?

Pasidalink su kitais naudodamasis patogiais mygtukais straipsnio pradžioje. Ir nepamiršk paremti!

Paremsiu