2020 07 21

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min

„Kodėl suabejojai?“ – rekolekcijos apie Kristaus mokinių formaciją

Unsplash.com nuotrauka

Broliai pranciškonai konventualai liepos 31 d. – rugpjūčio 2 d. kviečia į rekolekcijas  „Kodėl suabejojai?“.

Prieš išeinant į platų pasaulį skelbti Dievo Žodžio, Jėzaus mokiniai buvo suformuoti ir užgrūdinti savo Mokytojo. Dažnai tai buvo daroma netikėtais metodais, bet tokiu būdu jie pasiruošė sunkiai misijai ir išbandymams. Taip pat ir šiandien vyksta einančių Viešpaties keliu mokinių formacija. Kartais Dievo veikimo būdai stebina, kartais pykstame…

Rekolekcijos apie mokinių formaciją yra skirtos bažnyčios bendruomenės ir įvairių religinių grupių nariams, kurie savo pavyzdžiu ir patirtimi padeda kitiems priartėti prie Jėzaus. Mokysimės ir stengsimės suprasti, kaip Dievas ruošia mus šiai kilniai ir įdomiai misijai. Rekolekcijų metu paaiškės, kad formacijos tikslas – ne tiek gero darbuotojo ar amatininko, bet asmens, kuris pažinęs Jėzų įsimyli Jį „iki ausų“ ir tuo uždega kitų žmonių širdis, ugdymas.

Rekolekcijas ves tėvas Mateusz Stachowski OFM Conv – pranciškonų vienuolyno Ostrudoje (Lenkija) sielovadininkas, Šv. Maksimiljono Kolbės provincijos Gdanske spaudos atstovas, pranciškonų internetinės televizijos „Franciszkanie TV“ kūrėjas, egzorcistas, tarnaujantis Vilniuje ir Varmijos arkivyskupijoje.

Rekolekcijos vyks Vilniuje, Pranciškonų konventualų vienuolyne (Pranciškonų g. 1).
Penkt. 18.00 – 20.30, Šešt. 9.30 – 20.30, Sekm. 9.30 – 14.00.
Rekolekcijos vyks lenkų kalba ir bus verčiamos į lietuvių kalbą.
Dalyvio auka už 3 dienas – 30 eurų.

Informacija ir registracija el. paštu [email protected] arba telefonu 8 647 32833 (Irena).

Organizatorių informacija