Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Norite prisidėti prie pokyčių? Nepamirškite -> Paremti
Atsinaujiname. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Bet galite paremti.

Žiūrėjimo ir skaitymo laikas:

14 min.

Kun. B. Jurčio OFM ir kun. A. Kungio OFM sveikinimas

„Įveiklinkime meilę, ir pasaulis bus žymiai gražesnis, broliškesnis. Su šv. Kalėdomis!“ – sveikina Klaipėdos Pranciškaus Asyžiečio vienuolyno broliai BENEDIKTAS JURČYS ir ASTIJUS KUNGYS.

„Kalėdos yra puiki proga, kada mes turėtume dėkoti Dievui už tą dievišką gyvybę, kuri ateina vardan mūsų žmogiškumo. Mes priimame dieviškumą tam, kad taptume žmoniškesni. Labai svarbu dėkoti. Dėkojimas yra vienas iš svarbiausių dalykų mūsų gyvenime.

Chestertonas yra pasakęs tokią galingą mintį: ‚Patys nelaimingiausi žmonės pasaulyje yra ateistai, nes jie žiūrėdami į saulėlydį neturi kam pasakyti ačiū‘. Tai mes esam laimingi, kad galime šiandien pasakyti ačiū už gyvybę. Visiems linkiu labai gražių Kalėdų, kad jos būtų dar žmoniškesnės, negu buvo prieš tai“, – sako kun. B. Jurčys OFM.

Kun. A. Kungys OFM pažymi, kad iš Naujojo Testamento mes žinome, kad Viešpats gimė Betliejuje, kad Jis yra su mumis. Apie tai mums yra primenama kiekvienose Mišiose, kunigui tariant žodžius: „Viešpats su jumis“.

„Sveikindamas su Dievo Sūnaus Įsikūnijimo švente, su Kristaus gimimu, linkiu, kad jūs atrastumėte gyvenimą, tai yra – Dievą jumyse“, – sako jis.

Norite nepraleisti svarbiausių naujienų? Prenumeruokite naujienlaiškį:

Atsinaujiname

Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų.

Norite prisidėti prie pokyčių?

Paremkite