Patinka tai, ką skaitote? Skaitykite ir ateityje skirdami kad ir nedidelę sumą mūsų darbui tęsti. Nepamirškite -> Paremti
Patinka tai, ką skaitote? Nepamirškite paremti.

2023 02 14

Kun. Evaldas Darulis OFM

bernardinai.lt

Žiūrėjimo ir skaitymo laikas:

5 min.

Kun. E. Darulio OFM linkėjimas šv. Valentino dienos proga: neprarasti meilės šiame trapiame pasaulyje

„Labai svarbu neprarasti meilės ir ją išsaugoti šiame trapiame pasaulyje ir pačiame žmoguje kaip trapioje būtybėje. Mūsų tarpusavio meilę padeda išsaugoti ir meilė Dievui, apie kurį irgi labai svarbu susimąstyti.

Nes meilė yra antgamtinio pasaulio dalis. Kai mes kalbame apie Dievą, apie amžinąjį gyvenimą, mes kalbame apie tai, ko negalime apčiuopti, – vadinasi, nėra žinojimo, yra tikėjimas. Meilė yra tas pats – mes tikime, kad mylime vieni kitus. Mes to nežinome. Nepasikeičia odos spalva ir koks užrašas neatsiranda ant kaktos. Tiesiog tu tai jauti širdimi. Ir būtent tada, kai žmogus pamilsta kitą žmogų, jis turi kartu pagalvoti, kad Dievas irgi yra tokio pat pavidalo“, – šv. Valentino dienos proga tardamas linkėjimus ir primindamas šv. Valentino, vyskupo, kankinio, istoriją sako Mažesniųjų brolių ordino Lietuvos šv. Kazimiero provincijos ministras, kunigas EVALDAS DARULIS OFM.

Sunkiu karo ir visuomenės poliarizacijos laikotarpiu, svarsto brolis pranciškonas, meilei draugiją turėtų palaikyti išmintis. Mokėjimas pažvelgti į dalykus, galbūt priešingus tavo įsitikinimams, su ramybe, atsargumu, mokantis būti taikoje ir ieškant bendro sprendimo.

Norite nepraleisti svarbiausių naujienų? Prenumeruokite naujienlaiškį:

Patinka tai, ką skaitote?

Skaitykite ir ateityje skirdami kad ir nedidelę sumą mūsų darbui tęsti.

Paremkite