Tapkite mūsų partneriais, padėkite išlaikyti visiems prieinamą, nemokamą ir kokybišką žiniasklaidą. Paremti
Paremkite ir tapkite mūsų partneriais.

2021 04 15

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

Kun. G. Satkauskas: ligoninės vėl užsipildo dar neregėtu tempu

Kun. Gabrielius Satkauskas. Asmeninio archyvo nuotrauka

Kunigas Gabrielius Satkauskas tarnauja Vilniaus Šv. Apaštalų Petro ir Povilo bažnyčioje. Viena iš kunigo tarnysčių – Covid-19 virusų sergančių ligonių lankymas, sakramentų teikimas. Socialiniuose tinkluose kunigas pasidalijo šių dienų įspūdžiais iš sunkiais ligoniais perpildytų palatų.

Ką tik grįžau iš Covid-19 reanimacijos… Gerieji žmonės, nors prieš porą mėnesių kai kurie ligoninių skyriai buvo atlaisvinti, dabar jie vėl užsipildo dar neregėtu tempu. Serga vis jaunesni žmonės, ligoninėms pradeda trūkti apsauginių priemonių, medikai pavargo nuo jau daugiau kaip metus trunkančios kovos dėl kiekvienos gyvybės.

Artimieji negali net aplankyti ligonių. Klausausi jų per telefoną verkiančių ir pakeliui, belėkdamas pas ligonį, drebančia ranka rašausi jų paskutinius žodžius, kuriuos maldauja perduoti. Liūdniausia, kai paskui tenka vėl susitikti, tik jau dėl laidotuvių…

Ligoninė, kapinės, klausykla – toks yra kunigo maršrutas šiomis dienomis. Bet tai menkniekis, palyginti su gydytojais ir sesutėmis, kurie, net ir šmeižiami, ištikimai tęsia kovą dėl mūsų gyvybių, negailėdami savosios!

Iš visos širdies sakau jiems ačiū ir reiškiu didžiausią palaikymą! Dauguma mano aplinkos žmonių supranta tai, ką jums tenka išgyventi, ir mes labai labai jus palaikome! Labai jumis didžiuojamės!

Įdomu? Prenumeruokite naujienlaiškį ir skaitykite mus kasdien

Mielieji, kelis kartus ligoninėje sutikau žmonių, kurie patys guodėsi, kad anksčiau netikėjo šiuo virusu, kol nepateko į ligoninę… Man ir pačiam teko gana sunkiai juo persirgti. Niekam nelinkiu.

Susiimkime, būkime blaivūs, nepasiduokime melagienoms, budriai saugokimės ir nedvejodami, kam priklauso, skiepykimės! Nuo to priklauso daugybės žmonių gyvybės ir mūsų visų ateitis. Šiandien skiepas tampa moraline pareiga dėl bendrojo visų gėrio, kurią kviečiu laisvai įvykdyti!

Kas yra „bernardinai“?

Arba kodėl „Bernardinai.lt“ yra nemokama žiniasklaida ir kodėl kviečiame tapti partneriais paremiant.