2021 03 18

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

Kvietimas melstis už šeimą

Unsplash nuotrauka

Tūkstančius tikinčiųjų sujungusi maldos akcija „Už šeimą – visuomenės ir valstybės pagrindą” sugrįžta, įgavusi maldos skydo pavidalą bei papildomą intenciją – dalyviai kartu melsis ir už namų bažnyčią.

Daugiau kaip metus – nuo 2021 m. kovo 19 dienos iki 2022 m. birželio 26 dienos visi tikintieji kviečiami melstis maldos akcijos „Už šeimą – visuomenės ir valstybės pagrindą“  malda, o penktadieniais maldą jungti su pasninku ir gailestingumo darbais. Kiekvieno mėnesio trečiąjį penktadienį 19 val. visą šį laikotarpį taip pat vyks susitikimai Zoom platformose, kurie bus tiesiogiai transliuojami  YouTube – „Katalikų medijų centro“ kanale bei feisbuko Maldos akcija už šeimą – visuomenės ir valstybės pagrindą“ ir „Katalikų medijų centro“ paskyrose. Jų metu vyks šlovinimas, žinomų lektorių pranešimai, liudijimai ir bendra malda.

Šios akcijos iniciatoriai kviečia išlikti susitelkus maldoje, prašyti Dievo pagalbos saugant mūsų Tėvynės laisvę bei šeimas bei atliepti popiežiaus Pranciškaus pasiūlytai intencijai, kad Šeimos metais būtų skelbiamas ir liudijamas šeimoje išgyvenamos meilės džiaugsmas ir iš naujo suvokiama santuokos ir šeimos svarba. 

Įdomu? Prenumeruokite naujienlaiškį ir skaitykite mus kasdien

Prie maldos skydo akcijos Už šeimą – namų Bažnyčią ir visuomenės bei valstybės pagrindą“ kviečiami jungtis visi tikintieji, bendruomenės, parapijos ir  visi geros valios žmonės. Daugiau informacijos apie akciją bei konkretaus mėnesio pranešimų temas rasite feisbuko paskyroje Maldos akcija už šeimą – visuomenės ir valstybės pagrindą

Maldos skydo „Už šeimą – namų Bažnyčią ir visuomenės bei valstybės pagrindą“ iniciatyvinės grupės informacija