2021 10 18

bernardinai.lt

Magnificat vaikams

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

Lapkričio „Magnificat vaikams“ numeryje – apie Dievo sandoras su žmonėmis

„Magnificat vaikams“ lapkričio-gruodžio numerio viršelis

Mieli vaikai, tėveliai, katechetai ir ugdytojai,

Įsibėgėjus rudeniui, dienos vis trumpėja, o vakarai eina vis tamsyn. Tačiau ilgi ir tamsūs vakarai tarsi kviečia šeimą susiburti ir daugiau laiko praleisti kartu.

Štai jau lapkričio pradžioje, paminėję Visus Šventuosius, susitinkame su savo artimaisiais ir prisimename mums brangius išėjusius žmones. Kartu uždegame ant mirusiųjų kapų žvakutes – jų šviesa mums primena Kristų, kuris yra Amžinoji šviesa, vedanti į Dangaus Karalystę.

Šiame numeryje kviečiame gilintis į svarbią temą – Dievo sandoras su žmonėmis. Senajame Testamente dažnai girdime žodį sandora. Ką jis reiškia? Kokias sandoras Dievas sudarė su žmonėmis? Advento laikotarpiu liturgijoje vis dažniau prabylama apie ateisiantį Išganytoją, apie Dievo žmonijai nuo amžių duotą pažadų išsipildymą. Kaip šv. Kalėdos yra susijusios su sandoromis?

Įdomu? Prenumeruokite naujienlaiškį ir skaitykite mus kasdien

Ilgais vakarais džiaukitės vieni kitais, pasipuoškite namus, skaitykite kartu ir melskitės, giedokite ir dainuokite. Neužmirškime vargstančių ir nuskriaustųjų. Būtinai pasigaminkite meduolinę prakartėlę. Ir ne vieną! Atėjus Kalėdoms, ji papuoš namus, o kitos gali tapti nuostabia dovana.

Gražių ir viltingų Visų Šventųjų ir Vėlinių švenčių, šviesaus advento ir džiaugsmingų šv. Kalėdų! Te Kristaus šviesa karaliauja Jūsų sielose!