Tapkite mūsų partneriais, padėkite išlaikyti visiems prieinamą, nemokamą ir kokybišką žiniasklaidą. Paremti
Paremkite ir tapkite mūsų partneriais.

2022 07 07

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

Latino-balkano šėlsmas „Opsa Dehëli“ koncertuose

Koncerto rengėjų nuotrauka

Liepos 12-15 d. Kaune, Vilniuje ir Švenčionėliuose smagų muzikos ir šokių vakarą žada „Opsa Dehëli“ kolektyvas iš Prancūzijos, jungiantis romų giesmes ir laukinės lotynų kumbijos garsus į vieną nesibaigiantį šėlsmą.

Kolektyvas susibūrė Bordo mieste Prancūzijoje sociokultūrinių studijų srityje ir dabar jau šešti metai gastroliuoja Europoje. Tai grupė, kurią sudaro 12 muzikantų, kurie dainuoja, groja mušamaisiais instrumentais, būgnais, klarnetu, kontrabosu, bosu, gitara, smuiku, trimitu, plieniniais būgnais ir kt. Gausus muzikantų ir instrumentų būrys leidžia žongliruoti garsais ir stiliais: mambo, kumbija, balkanų regiono muzika nukelia mus į kelionę iš Lotynų Amerikos į Pietryčių Europą.

Sujungdami kartais siautulingus, kartais ramius, tačiau visada svaiginančius kūrinius, „Opsa Dehëli“ muzikantai mums siūlo išbaigtą pasirodymą tiek muzikine, tiek vaizdine prasme, tiek dėl akivaizdaus malonumo, kurį jie patiria ir perduoda savo publikai. Skirtingi grupės nariai spindi savo virtuoziškumu atlikdami įmantrius solo, tačiau tai nepažeidžia bendros aranžuotės, kuri išlieka nuosekli ir dinamiška.

„Opsa Dehëli“ muzika įgauna visą prasmę klausant gyvai – šitaip labiausiai jaučiamas dosnumas, su kuriuo jie skleidžia garsus ir emocijas. Spalvinga „Opsa Dehëli“ muzika įtraukia į nesibaigiančią šventę – tad ruoškitės, nes šis klajoklių orkestras yra visada pasiruošęs atiduoti maksimumą savo publikai ir ribų nepripažįsta.

Koncertai:

Liepos 12 d. 19 val. „Terasa LAUKAS“, Kaunas

Liepos 14 d. „Vasaros terasa“, Vilnius (19 val. „Ministry of Echology“, 20 val. „Opsa Dehëli“)

Liepos 15 d. 19 val. „Lentpjūvė“, Švenčionėliai.

Koncertas Kaune yra „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ programos dalis.

Daugiau informacijos: www.gmgyvai.lt

Bilietai: www.bilietai.lt bei renginio metu.

Įdomu? Prenumeruokite naujienlaiškį ir skaitykite mus kasdien

Kas yra „bernardinai“?

Arba, kodėl „Bernardinai.lt“ yra nemokama žiniasklaida ir kodėl kviečiame tapti partneriais paremiant.