Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Norite prisidėti prie pokyčių? Nepamirškite -> Paremti
Atsinaujiname. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Bet galite paremti.

Žiūrėjimo ir skaitymo laikas

7 min.

„Lietuvos poetų skaitymai Taline ir Rygoje“: Indrė Valantinaitė

Lietuvos rašytojų sąjungos projekte „Lietuvos poetų skaitymai Taline ir Rygoje“ savo kūrybą skaito poetė INDRĖ VALANTINAITĖ. Į estų kalbą vertė Lauris Grins.

2020 m. Lietuvos rašytojų sąjunga buvo numačiusi surengti keturių lietuvių poetų skaitymus kaimyninėje Latvijoje bei Estijoje, tačiau prasidėjus pandemijai ir nuolat keičiantis su tuo susijusioms sąlygoms galiausiai šį projektą nuspręsta vykdyti nedidinant rizikos projekto dalyvių bei partnerių sveikatai. Vietoj gyvų lietuvių poezijos skaitymų Taline bei Rygoje Lietuvos rašytojų sąjunga parengė keturis lietuvių poezijos filmukus su vertimais į estų bei latvių kalbas, kuriais dalintasi projekto partnerių kanaluose.

Indrė Valantinaitė gimė 1984 m. balandžio 15 d. Kaune. 2002 m. baigė Kauno jėzuitų gimnaziją, 2006 m. Vilniaus universiteto Kauno Humanitariniame fakultete – kultūros vadybą, 2008 m. Vilniaus dailės akademijoje – UNESCO Kultūros vadybos ir kultūros politikos studijas. I. Valantinaitė yra keleto vokalinių konkursų nugalėtoja, dainavo roko operose „Saulės žemė“ ir „Ugnies medžioklė su varovais“. Nuo 2012 m. – Lietuvos rašytojų sąjungos narė. Jos poezija versta į 13 kalbų.

Norite nepraleisti svarbiausių naujienų? Prenumeruokite naujienlaiškį:

Lietuvos rašytojų sąjungos projektą „Lietuvos poetų skaitymai Taline ir Rygoje“ remia Vilniaus miesto savivaldybė.

Atsinaujiname

Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų.

Norite prisidėti prie pokyčių?

Paremkite