2020 10 23

Juozapa Živilė Mieliauskaitė, SF

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min

Lk 12, 54–59 „Kodėl gi neišsiaiškinate šio laiko prasmės?“

Juozapa Živilė Mieliauskaitė SF. Kosto Kajėno/Bernardinai.lt nuotrauka

Jėzus kalbėjo miniai: „Matydami debesį, kylantį vakaruose, jūs tuoj pat sakote: ‘Ateina lietus’, ir taip atsitinka. Pučiant pietų vėjui, jūs tvirtinate: ‘Bus karšta’, ir taip iš tiesų esti. Veidmainiai! Jūs mokate išaiškinti, ką reiškia žemės ir dangaus išvaizda, tai kodėl gi neišsiaiškinate šio laiko prasmės? Kodėl gi patys nenusprendžiate, kas teisu?
Kai eini su ieškovu pas vyresnybę, pasistenk dar kelyje su juo susitarti, kad jis tavęs kartais nenusitemptų pas teisėją, teisėjas neatiduotų teismo vykdytojui, o teismo vykdytojas neįmestų tavęs į kalėjimą.
Sakau tau: iš ten neišeisi, kol neatsiteisi ligi paskutinio skatiko“.

Dienos skaitiniai: lk.katalikai.lt

Komentaro autorė – Juozapa Živilė Mieliauskaitė, SF

Susiduriame su iššūkiu skaityti laiko ženklus – atpažinti tarp daugelio svarbių dalykų, kas yra svarbiau šiandien ir kam skirti laiką bei jėgas.

Kartais teisinamės, kad kam nors nelieka laiko. Svarbių dalykų daugybė, o mūsų turimas laikas ir galimybės labai ribotos. Prioritetų įvardijimas gali būti gana skausmingas – nes, išskirdami keletą dalykų kaip svarbesnius, likusius nustumiame į antrą planą.

Įdomu? Prenumeruokite naujienlaiškį ir skaitykite mus kasdien

Šiandien svarbu skaityti laiko ženklus, kad atpažintume Dievo veikimą mūsų gyvenimuose dabar – ne ateityje, ne kai galėsime, o šią akimirką.

Svarbu ne tik išskirtinėmis progomis, bet ir kasdienoje atpažinti, kaip esame Dievo mylimi, kalbinami, palydimi. Nes Dievo meilė man reiškiasi nuolatos, be limito – ar galiu šiandien atpažinti Jo meilės ženklus?