2021 09 17

Juozapa Živilė Mieliauskaitė SF

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

Lk 8, 1–3 „Su Jėzumi buvo kelios moterys, kurios jiems pasitarnavo savo turtu“

Sesuo Juozapa Živilė Mieliauskaitė SF. Kosto Kajėno / Bernardinai.lt nuotrauka

Jėzus keliavo per miestus ir kaimus, mokydamas ir skelbdamas gerąją naujieną apie Dievo karalystę. Su juo buvo dvylika apaštalų ir kelios moterys, išgydytos nuo piktųjų dvasių bei ligų; tai Marija, vadinama Magdalietė, iš kurios buvo išėję septyni demonai, Erodo prievaizdo Chuzos žmona Joana, Zuzana ir daug kitų moterų, kurios jiems pasitarnaudavo savo turtu.

Dienos skaitiniai: lk.katalikai.lt

Įdomu? Prenumeruokite naujienlaiškį ir skaitykite mus kasdien

Komentaro autorė – Juozapa Živilė Mieliauskaitė SF

Evangelijos ištraukoje girdime išvardijimą žmonių, kurie buvo su Jėzumi, kartu keliavo. Kartais socialiniuose tinkluose matome panašų išvardijimą žmonių, kurie kartu buvo renginyje. Jei šiandien būtų daromas toks sąrašas žmonių, kurie šiandien yra su Jėzumi – ar mano vardas būtų jame? Pavyzdžiui, „su Juo buvo fiziką studijuojantis Pijus, Julijos ir Kotrynos sesuo Edita, būsima mokytoja Lorita, taip pat Monika, kuri jaudinasi dėl savo pasirinkimų, Greta, sprendžianti vidinius konfliktus, darbo ieškantis Laurynas ir kiti…“ Ar šiandien yra ta diena, kai būnu su Jėzumi?

Mes esame linkę laukti, kol išsispręs mus varginančios situacijos, kad tada galėtume su Juo būti. Kita vertus, būtent tos kasdienės situacijos tampa proga būti su Jėzumi. Proga  būti su Jėzumi, kai studijuojame, įgyvendiname darbo projektus, ieškome išeičių iš keblumų ir augame savo apsisprendimuose. Jėzus keliauja ir vykdo savo misiją tiems žmonėms būnant su Juo. Taip Jis keliauja ir per visus mūsų reikalus, kad mes galėtume dalyvauti Jo misijoje skelbdami Gerąją Naujieną. Būtent tai, kad šiandien Dievas yra su mumis, su manimi, yra gera žinia. Ir galiu ta žinia pasidalinti su visais, kuriuos šiandien sutiksiu – pirmiausia savo buvimu, per kurį įsikuria Dievo Karalystė.