Tapkite mūsų partneriais, padėkite išlaikyti visiems prieinamą, nemokamą ir kokybišką žiniasklaidą. Paremti
Paremkite ir tapkite mūsų partneriais.

2022 09 12

Ozonee.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

2 min.

Madingiausi moteriškų striukių modeliai

Unsplash.com nuotrauka

Ruduo ir žiema negali apsieiti be šiltos striukės! Ieškote madingo modelio, kuris pasirūpins Jūsų šiluminiu komfortu? Nežinote, kokios moteriškos striukės šiuo metu yra madingos? Perskaitykite mūsų straipsnį, sekite tendencijas ir pasirinkite modelį, kurį dėvint jums patiks išeiti iš namų net ir lietingomis, nemaloniomis dienomis.

Moteriškos dygsniuotos striukės: jau daugelį metų mados viršūnėje

Madingiausia ir šilčiausia moteriškas striukė tai dygsniuota striukė. Šiltas, lengvas užpildas užtikrins, kad atėjus šalčiams nesušalsite. Galite rinktis iš daugybės fasonų ir modelių. Striukė su gobtuvu, su stačia apykakle, su talpiomis kišenėmis, su gobtuvu, aptrauktu kailiuku: platus pasirinkimas. Įsigykite dygsniuotą striukę ir puikiai atrodysite eidami į biurą, mokyklą ar pasivaikščioti su šunimi. Tai universalus sprendimas, derantis prie bet kokio stiliaus.

Ozonee“ parduotuvėje turime nesenstančius moteriškų striukių fasonus, todėl jos jums tarnaus daugybę sezonų, be to, šios striukės yra pakankamai universalios, kad galėtumėte jas pasiimti su savimi, kad ir kur eitumėte. Rekomenduojame tiek modelius žiemai su šiltesniu užpildu, tiek pereinamojo laikotarpio, lengvus ir patogius modelius. Vienas iš didžiausių dygsniuotų striukių privalumų yra jų svoris. Tokią striukę galite pasiimti su savimi į kalnus ar atostogas ir net nepajusite jos svorio savo bagaže. Verta turėti tokią striukę, juolab, kad „Ozonee“ parduotuvėje moteriškos dygsniuotos striukės parduodamos už puikią kainą.

Softshell moteriškos striukės

Nėra geresnio pasirinkimo vėjuotoms, šaltoms dienoms: juolab kad toks modelis iš mados neišeina. Softshell striukės – kiekvieno sportinio stiliaus entuziasto pasirinkimas. Jei dažnai savaitgalį važiuojate į kalnus ar važinėjate dviračiu – tai būtina apranga. Pagaminta iš kokybiškų medžiagų, striukė su jumis nuvažiuos daugybę kilometrų. Prigludusi, šilta, apsaugo nuo vėjo: ją būtina pasiimti su savimi į kitą išvyką.

Išsirinkite mėgstamą spalvą ir mėgaukitės universalaus fasono moteriškomis softshell striukėmis. Mūsų parduotuvėje rasite įdomių, neįprastų modelių su kontrastingais elementais, kuriuos galima nesunkiai priderinti prie kitų aprangos elementų. Patogios kišenės, elastingas apsiuvas ir gobtuvas leis jaustis saugiai ir šiltai.

Pereinamojo laikotarpio moteriškos striukės: dar ne šalta, bet jau ne šilta

Pereinamojo laikotarpio striukė yra būtina vidutinio klimato sąlygomis. Esame tam pasiruošę ir turime platų pereinamųjų striukių pasirinkimą. Nuo tų plonų, primenančių džemperius su užtrauktuku, iki šiltesnių, dygsniuotų ir pašiltintų. Kiekviena iš jų yra apgalvota ir sukurta atsižvelgiant į dabartines tendencijas. Pasirinkite mėgstamą spalvą, fasoną ir pritaikykite modelį pagal savo stilių ir veiklą. Mūsų striukė tikrai patirs daug įdomių nuotykių su jumis ir lydės Jus bet kokiomis sąlygomis, pasirūpindama Jūsų patogumu.

Įdomu? Prenumeruokite naujienlaiškį ir skaitykite mus kasdien

Nežinote, kokio modelio moterišką striukę rinktis? Apsilankykite „Ozonee“ parduotuvėje ir peržiūrėkite mūsų pasiūlymus. Dideliame spalvų asortimente tikrai rasite modelį, kuris patrauks jūsų akį. Mes mielai jums jį pristatysime! Maloniai kviečiame!

Kurkime kartu!

Kodėl bernardinams yra svarbus skaitytojų ir rėmėjų indėlis?