Sunku skaityti? Padidink tekstą, spausdamas ant aA raidžių straipsnio pradžioje. Perskaitei lengviau? Nepamiršk -> Paremti
Neįskaitai? Spausk teksto didinimo mygtuką. Paremk. Ačiū!

2021 03 12

bernardinai.lt

Skaitymo ir žiūrėjimo laikas

8 min.

Mano tikėjimo istorija. Dainininkė Kristina Žaldokaitė

Kristina Žaldokaitė. „Kundrotas Photography“ nuotrauka

„Aš įtikėjau vieną konkrečią dieną – 2009-ųjų gegužės 1-ąją. Tai buvo Taizé jaunimo susitikimas Vilniuje“, – pasakoja dainininkė, gospelo chorų vadovė, katalikė Kristina Žaldokaitė.

Daugeliui žinoma menininkė, muzikinių televizijos laidų dalyvė Kristina krikščionišką aplinką buvo pažinusi jau anksčiau, dainuodama gospelo stiliaus kūrinius. Tačiau gyvenimą pakeitęs susitikimas su mylinčiu Dievu įvyko staiga ir netikėtai.

„Buvau pakviesta giedoti Taizé pamaldose. Jose būna trumpas tylos laikas. Per tą tylą aš neturėjau ką veikti ir žiūrėjau į besimeldžiančius žmones, kurių buvo pilna Katedra. Man jie pasirodė kažkokie šviesūs, ramūs, laimingi – o mano gyvenime tuo metu buvo labai didelė duobė. Viskas, kas vyko mano gyvenime, atrodė tarsi atvira žaizda, kuri niekad neužgyja. Gyvenime, kuriame nėra ramybės ir jausmo, kad pasiekiau tikslą. Nėra uosto.

Tad žiūrėjau į tuos žmones ir klausiau savęs: ‘O ką jie daro, ko aš nedarau?’ Ir atsakymas buvo akivaizdus – jie meldžiasi. Ko pati iki tol niekada nedariau. Tad ir aš atsisėdau tarp jų.“

Parengė Kostas Kajėnas ir Simonas Bendžius.

„Mano tikėjimo istorija“ – naujas „Bernardinai.lt“ laidų ciklas, kuriame skirtingi žmonės liudija savo krikščioniškąjį tikėjimą ir dalijasi mintimis, ką daryti tiems, kurie savo gyvenime ieško Dievo, bet vis dar jo neatranda. 

Norite nepraleisti svarbiausių naujienų? Prenumeruokite naujienlaiškį:

Patinka tai, ką skaitai?

Pasidalink su kitais naudodamasis patogiais mygtukais straipsnio pradžioje. Ir nepamiršk paremti!

Paremsiu