Patinka tai, ką skaitai? Pasidalink su kitais naudodamasis patogiais mygtukais straipsnio pradžioje. Ir nepamiršk -> Paremti
Neįskaitai? Spausk teksto didinimo mygtuką. Paremk. Ačiū!

2021 04 06

bernardinai.lt

Skaitymo ir žiūrėjimo laikas

10 min.

Mano tikėjimo istorija. Kompozitorius Martynas Kuliavas

Martynas Kuliavas. Gedimino Trečioko nuotrauka

Martynas Kuliavas – vienas geriausių Lietuvos gitaristų. Jis taip pat žinomas kaip kompozitorius, muzikos prodiuseris ir aranžuotojas.

Menininkas kuria savo muziką, taip pat jo išskirtinį elektrinės gitaros skambesį galite išgirsti tokių atlikėjų kaip Marijonas Mikutavičius, Arina ar Gytis Paškevičius dainose. Tačiau daugiausia prasmės krikščionio kataliko M. Kuliavo gyvenime teikia kiti dalykai.

„Kai pasikrikštijau, man buvo 33 metai. Vieną dieną supratau, kad reikia kažką keisti gyvenime. Gyvenau visiškai be Dievo – rokenrolas, koncertai, baliukai, festivaliai… Ryte atsigaivelioji – ir vėl tas pats. Man atsibodo visa ta rutina, ir viduje kilo noras kažką keisti – manau, kiekvienas žmogus tą jaučia. Sau pasakiau, kad reikia kažką daryti – tik nežinau, ką ir kaip.

Ir Dievas taip suvedė, kad sutikau savo būsimą žmoną Ingą. Tada prasidėjo mano tikėjimo kelias – nelengvai,  mažais žingsniukais. Šis kelias tęsiasi iki dabar. Ačiū Dievui, kad nenuklydau“, – pasakoja M. Kuliavas.

Parengė Kostas Kajėnas ir Simonas Bendžius.

„Mano tikėjimo istorija“ – naujas „Bernardinai.lt“ laidų ciklas, kuriame skirtingi žmonės liudija savo krikščioniškąjį tikėjimą ir dalijasi mintimis, ką daryti tiems, kurie savo gyvenime ieško Dievo, bet vis dar jo neatranda.

Norite nepraleisti svarbiausių naujienų? Prenumeruokite naujienlaiškį:

Sunku skaityti smulkų tekstą?

Padidink raides, spausdamas ant aA raidžių ikonėlės straipsnio pradžioje. Perskaitei lengviau? Paremk!

Paremsiu