Sunku skaityti? Padidink tekstą, spausdamas ant aA raidžių straipsnio pradžioje. Perskaitei lengviau? Nepamiršk -> Paremti
Neįskaitai? Spausk teksto didinimo mygtuką. Paremk. Ačiū!

2021 04 19

bernardinai.lt

Skaitymo ir žiūrėjimo laikas:

5 min.

Mano tikėjimo istorija. Žurnalistas Virginijus Savukynas

Tikėjimas suteikia laisvę – tuo įsitikinęs žurnalistas, radijo ir TV laidų vedėjas Virginijus Savukynas.

„Kai tu tiki Dievu ir tiki, kad turi sielą – tada esi ne vien ekonominė ar socialinė funkcija, bet kažkas daugiau. Krikščioniškasis mokymas sako, kad Dievas tave sukūrė laisvą“, – sako jis.

Mūsų pašnekovo tikėjimo kelionė prasidėjo nuo mažens – žurnalistas užaugo religingoje šeimoje, jie dar sovietmečiu eidavo į bažnyčią. „Pirmasis impulsas tikriausiai atėjo iš tėvų. Na, o paskui pats kažkiek ieškai, skaitai, galvoji, atrandi. Manau, kad tikėjimas visada yra kelias, tu visada turi ieškoti atsakymų susiduriant su įvairiausiais klausimais dabartyje – ir kovoti pirmiausia pats su savimi. Svarbiausia kova – kai tu kiekvieną dieną bandai būti geresnis negu buvai vakar“, – pasakoja V. Savukynas.

Parengė Kostas Kajėnas ir Simonas Bendžius.

„Mano tikėjimo istorija“ – „Bernardinai.lt“ laidų ciklas, kuriame skirtingi žmonės liudija savo krikščioniškąjį tikėjimą ir dalijasi mintimis, ką daryti tiems, kurie savo gyvenime ieško Dievo, bet vis dar jo neatranda.

Norite nepraleisti svarbiausių naujienų? Prenumeruokite naujienlaiškį:

Patinka tai, ką skaitai?

Pasidalink su kitais naudodamasis patogiais mygtukais straipsnio pradžioje. Ir nepamiršk paremti!

Paremsiu