Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Norite prisidėti prie pokyčių? Nepamirškite -> Paremti
Atsinaujiname. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Bet galite paremti.

2022 01 24

Kun. Algirdas Toliatas

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

Melskimės už Suomijoje teisiamus liuteronus

Unsplash.com nuotrauka

Mieli bičiuliai,

Krikščionių profsąjungos vardu, atsiliepiant į popiežiaus Pranciškaus šio mėnesio maldos intenciją melstis už persekiojamus krikščionis, noriu jus visus pakviesti maldai už Suomijoje teisiamus liuteronus vyskupą Juhaną Pohjolą ir Päivi Räsänen, Suomijos parlamento narę, buvusią Suomijos vidaus reikalų ministrę.

Pasauliui patinka girdėti tai, kas Biblijoje yra cukrus. Bet griebiasi akmenų girdėdamas tai, kas yra druska. Jei Pohjola ir Räsänen bus nuteisti, tai bus sąžinės, religijos ir žodžio laisvę. Ir tai vyksta laisvoje demokratiškoje ES valstybėje.

Pirmasis teismo posėdis prasideda jau šiandien, sausio 24 d., Helsinkyje. Kaip tik krikščionių Bažnyčioms bešvenčiant vienybės savaitę.

Neleiskime, kad abejingumas ir baimė pavergtų mūsų sielas.

Todėl labai kviečiu šiandien, 15.00 val., kur bebūtumėte ir ką bedarytumėte, sustoti dešimčiai minučių ir jungtis bendrai Dievo gailestingumo maldai už mūsų brolį ir sesę Kristuje. Tegul jų drąsa uždega ir mūsų širdis.

Kun. Algirdas Toliatas

Kun. Algirdas Toliatas. Žygimanto Gedvilos / „BNS foto“ nuotrauka

Daugiau apie bylą Suomijoje skaitykite čia.

Atliepdama į šią tarptautinio lygio bylą, Lietuvos krikščionių darbuotojų profesinė sąjunga kviečia pasirašyti peticiją-kreipimąsi, kad Suomijos parlamentarei būtų panaikinti trys kaltinimai dėl „etninio kurstymo“. Pasirašyti peticiją galima čia.

Atsinaujiname

Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų.

Norite prisidėti prie pokyčių?

Paremkite