Patinka tai, ką skaitai? Pasidalink su kitais naudodamasis patogiais mygtukais straipsnio pradžioje. Ir nepamiršk -> Paremti
Neįskaitai? Spausk teksto didinimo mygtuką. Paremk. Ačiū!

2023 02 21

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

Mokiniai kviečiami į nemokamas interaktyvias vokiečių ir prancūzų kalbų pamokas

Unsplash.com nuotrauka

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, siekdama, kad mokytis vokiečių ir prancūzų kalbas rinktųsi daugiau šalies mokinių, juos ir jų tėvus kviečia į pažintines nuotolines prancūzų ir vokiečių kalbų pamokas. Jos rengiamos kartu su Prancūzų ir Goethe‘s institutais.

Pasitelkus interaktyvias priemones pamokose vaikai galės susipažinti su kalbomis, jų ypatumais, išmokti pirmų žodžių, dalyvauti viktorinose, užduoti klausimų mokytojoms, susidaryti savo įspūdį apie kalbą. Pamokos orientuotos į 4–5 klasių mokinius.

Vieša nuotolinė prancūzų kalbos pamoka bus transliuojama vasario 22 d. 13 val. Ją ves prancūzų kalbos mokytoja Neringa Svinkūnienė.

Į pažintinę vokiečių kalbos pamoką mokiniai ir jų tėvai kviečiami kovo 7 d. 13 val. Šią pamoką ves vokiečių kalbos mokytoja Laura Frolovaitė.

Prie abiejų pamokų galima prisijungti čia. Kai kurioms užduotims atlikti mokiniams reikės mobiliųjų telefonų.

Tokios viešos pažintinės prancūzų ir vokiečių kalbų pamokos bus kartojamos, taip pat vyks ir daugiau renginių, skirtų pristatyti šių kalbų atveriamas studijų, mokslo, karjeros galimybes tiek Lietuvoje, tiek kitose Europos valstybėse. Informacija apie tai tėvus pasieks per elektroninius dienynus, mokyklas, socialinę mediją.

Norite nepraleisti svarbiausių naujienų? Prenumeruokite naujienlaiškį:

Sunku skaityti smulkų tekstą?

Padidink raides, spausdamas ant aA raidžių ikonėlės straipsnio pradžioje. Perskaitei lengviau? Paremk!

Paremsiu