Sunku skaityti? Padidink tekstą, spausdamas ant aA raidžių straipsnio pradžioje. Perskaitei lengviau? Nepamiršk -> Paremti
Neįskaitai? Spausk teksto didinimo mygtuką. Paremk. Ačiū!

2022 02 28

bernardinai.lt

Bendrakeleiviai

Vidutinis skaitymo laikas:

2 min.

„Moters perlai“ – programa, padedanti moterims išgirsti save ir savo pašaukimą

Unsplash.com nuotrauka

Kartais pasijaučiame lyg gyventume iš inercijos, o ne iš tikrųjų. Aplink nieko blogo nevyksta, tačiau trūksta vidinio žinojimo, kad esi tikrai ten, kur turi būti, o gal, atvirkščiai, patvirtinimo pačiai sau, kad metas pokyčiams. Žmogus, neatradęs savo pašaukimo, jaučiasi nelaimingas, patiria stresą, todėl nenumokite ranka, jei nuojauta kužda, kad nesate savo kelyje. Sielovadininkė Elina Jackienė pasakoja apie „Moters perlus“ – programą, padedančią išgirsti save ir savo pašaukimą.

Gilesnis pažinimas atvėrė galimybes

Elina pasakoja pati prieš keletą metų buvusi savirealizacijos kryžkelėje. „Atrodė, kad tiksliai žinau, jaučiu, ką noriu daryti, tačiau tai veiklai niekaip neatsirasdavo galimybių. Jau buvau pradėjusi abejoti savo nuojauta: gal visgi esu ne tame kelyje? Programa padėjo suprasti, kad kelias tikrai skirtas man, tereikia užsidarius durims, ieškoti atidaryto lango. „Moters perlai“ man suteikė daug gilesnio pažinimo, patyrimo, džiaugsmo, aiškumo ir Dievo artumo. Tuomet atsirado ir realios galimybės užsiimti mėgstama veikla,“ – savo patirtimi dalijasi pašnekovė.

Moterys  moterims

Elina „Moters perluose“ atrado nusiraminimą ir patvirtinimą, kad yra savo vėžiose, tačiau būna ir priešingų suvokimų. „Jau trečią kartą rengsime programą ir yra buvę įvairių atvejų. Tarkim, teisininkė ėmėsi kūrybinės veiklos, kita dalyvė išsigrynino prioritetus ir pagaliau išmoko pasakyti „ne“ darbams, kurie neatitinka jos gyvenimo vertybių. Ne mažiau svarbu ir tai, kad visi atradimai vyksta nedideliame ir jaukiame moterų rate, kur jaučiama bendrystė ir parama. Juk mums, moterims, palaikymas labai svarbu, ypač tada, kai išgyvename tapatybės krizę. Beje, knyga, pagal kurią sudaryta ši programa, taip pat yra parengta moterų moterims,“ – sako E. Jackienė.

Kokią mane sukūrė Dievas?

Remiantis Šv. Raštu sudaryta S. Heckmann, G. Porter ir D. Feldman knyga „Brangesnė už perlus“ yra išversta daugiau nei į 25-ias kalbas, skaitoma daugiau nei 50-yje šalių. Ji skirta padėti moterims labiau pažinti save ir Dievą, atpažinti giliausius troškimus, pomėgius bei pašaukimą.

Ši knyga yra programos ašis ir pagrindinis instrumentas, vedantis į savęs pažinimą. Moterys kviečiamos stabtelėti ir susimąstyti, kokias jas sukūrė Dievas, kokius talentus, gebėjimus dovanojo, kokį pašaukimą ir tikslą skyrė. Suvokusi, kad gyvena taip, kaip nori Dievas, moteris išsilaisvina iš susikurtų apribojimų ir gyvena darnoje su savimi bei kitais.

Kiekviena skirtinga ir unikali

Kaip praktiškai vyksta savųjų stiprybių atpažinimas? „Moterys užduoda joms svarbius klausimus, o atsakymų į juos ieškome, skaitydamos Šv. Raštą, taip pat maldoje ir bendrystėje. Savo patirtis, mintis, emocijas analizuojame pagal šešis pagrindinius knygos principus: pamatyk savo unikalumų, eik prieš šaltinio, rask savo pašaukimą, laikykis prioritetų, artėk prie tikslo, siek pažangos visą gyvenimą,“ – sako E. Jackienė.

Sielovadininkė drąsina prisijungti prie naujai formuojamos moterų bendrystės ir saviugdos grupės „Moters perlai“ visas, kurios jaučia, kad joms tai gali būti artima. „Susirenka skirtingo amžiaus, skirtingų patirčių moterys, kurių netgi tikėjimo lygis labai nevienodas. Ir tai yra šaunu, nes jos praturtina viena kitą ir net tampa ramsčiu šiame dvasinio augimo kelyje,“ – pasakoja E. Jackienė.

Norite nepraleisti svarbiausių naujienų? Prenumeruokite naujienlaiškį:

„Bendrakeleiviai“ kviečia jungtis

Šiuo metu renkamos naujos „Moters perlų“ grupės, rytinė ir vakarinė, kurių pradžia kovo mėnesį. Susitikimai vyks kiekvieną savaitę dešimties moterų grupėje (užsiėmimų ciklas – 12 savaičių). Daugiau informacijos ir registracija į grupes internetinėje svetainėje,  el. pašto adresu [email protected]

Patinka tai, ką skaitai?

Pasidalink su kitais naudodamasis patogiais mygtukais straipsnio pradžioje. Ir nepamiršk paremti!

Paremsiu