Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Norite prisidėti prie pokyčių? Nepamirškite -> Paremti
Atsinaujiname. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Bet galite paremti.

2022 12 01

Kun. Nerijus Pipiras

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

Mt 7, 21. 24–27 „Kas vykdo Tėvo valią, įeis į dangaus karalystę“

Kun. Nerijus Pipiras. Asmeninio archyvo nuotrauka

Jėzus kalbėjo savo mokiniams:

„Ne kiekvienas, kuris man šaukia: ‘Viešpatie, Viešpatie!’, įeis į dangaus karalystę, bet tik tas, kuris vykdo mano dangiškojo Tėvo valią.

Kas klauso šitų mano žodžių ir juos vykdo, panašus į išmintingą žmogų, pasistačiusį namą ant uolos. Prapliupo liūtys, ištvino upės, pakilo vėjai ir daužėsi į tą namą. Tačiau jis nesugriuvo, nes buvo pastatytas ant uolos.

Kas klauso šitų mano žodžių ir jų nevykdo, panašus į paiką žmogų, pasistačiusį namą ant smėlio. Prapliupo liūtys, ištvino upės, pakilo vėjai ir daužėsi į tą namą, ir jis sugriuvo, o jo griuvimas buvo smarkus“.

Dienos skaitiniai: lk.katalikai.lt

Norite nepraleisti svarbiausių naujienų? Prenumeruokite naujienlaiškį:

Evangelijos skaitinį komentuoja kun. Nerijus Pipiras

Vienas iš be galo svarbių klausimų – kaip patekti į Dangaus karalystę?

Viešpats pateikia keletą kriterijų. Šiandien labai svarbu suvokti, kad norint patekti į Dangaus karalystę neužtenka žodžių, neužtenka gražaus fasado. Juk dažnai žodžiai ir gyvenimas išsiskiria.

Kalbame gražiausius žodžius, net ir ilgiausiomis maldomis juos galėtume pavadinti, o gyvename taip, tarsi Dievo nebūtų. Neužtenka to.

Viešpats šiandien kviečia ne tik lūpomis šlovinti Dievą, bet ir gyvenimu. Ne tik girdėti, bet ir gyventi.

O kad taip įvyktų, reikia truputėlį sustoti ties Dievo žodžiu. Nors kelioms sekundėms Jis turi virsti man savu. Tik taip sugebėsime išmintingai pastatyti savo gyvenimo namą. O juk to – ne deklaracijų, bet gyvenimo – ir reikia Dangaus karalystei.

Atsinaujiname

Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų.

Norite prisidėti prie pokyčių?

Paremkite