Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Norite prisidėti prie pokyčių? Nepamirškite -> Paremti
Atsinaujiname. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Bet galite paremti.

2020 11 01

Magnificat vaikams

Vidutinis skaitymo laikas:

2 min.

Naujajame „Magnificat vaikams“ numeryje – Visų Šventųjų šventės prasmė ir Kalėdų laukimas

Mieli tėveliai, katechetai ir ugdytojai,

Kaip ir kasmet, sulaukę lapkričio mėnesio Visų Šventųjų ir Vėlinių švenčių, prisimename savo mirusius artimuosius, tvarkome kapus, uždegame žvakeles. Bet ar tikrai žinote, kad šios šventės skiriasi ir mini visiškai skirtingus dalykus? Vartydami drauge su vaikais šį numerį, pasvarstykite ir pasikalbėkite apie tai. Šventųjų temai pratęsti perskaitykite šmaikštų, bet prasmingą, smagiai iliustruotą komiksą „Kaip tapti šventam“.

Dailininkės Laimos Matuzonytės pieštas šiltas, šviesus ir žaismingas žurnalo viršelis mums kalba apie artėjančią šventę – Kalėdas. Tad nenuostabu, kad šio numerio tema vadinasi „Per Adventą link šv. Kalėdų“. „Magnificat vaikams“ padės kantriai ir džiaugsmingai išgyventi laukimo laiką ir kiekvieną savaitę padaryti po gerą darbelį. Kurkite savo namuose jaukius vakarus, kepkite sausainius, melskitės… Perskaitę rubriką apie kalėdines giesmes, galbūt atrasite mėgstamą giesmę ir giedosite savo šeimoje? Kalėdų simbolis – prakartėlė – ne vienam leidžia pajusti Kūdikėlio gimimo svarbą, tėvų džiaugsmą ir rūpestį. O ar žinote, kas ir kada pirmasis sugalvojo įrengti prakartėlę? Verskite žurnalo puslapius ir semkite ateinančių švenčių džiaugsmą!

Visus metus sekę rubrikas „Pažink!“, „Išgirsk!“ ir „Pažvelk įdėmiau!“ susipažinote su trimis abraominėmis religijoms, jų istorija, kultūra ir menu, bei bendruomenėmis Lietuvoje. Paskutiniame šių metų „Magnificat vaikams“ numeryje kviečiame pasitikrinti savo žinias sprendžiant įvairias užduotis, susijusias su šiomis trimis religijomis.

Na, o draugus galite nustebinti lapkričio pabaigoje pasveikinę su Naujaisiais metais! Paklausite, kodėl? Todėl, kad liturginiai Naujieji metai prasideda anksčiau nei pasaulietiniai – pirmąjį advento sekmadienį!

Be jokios abejonės, kaip visada, šv. Mišių knygelė – tikra draugė šv. Mišiose: Evangelijos su užduotimis padės geriau įsisavinti Dievo Žodį, nauji Eželio nuotykiai – ugdyti krikščioniškas vertybes, o juokeliai – nuoširdžiai pasijuokti.

Gražių Visų Šventųjų ir Vėlinių švenčių, šviesaus advento ir džiaugsmingų šv. Kalėdų!

Atsinaujiname

Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų.

Norite prisidėti prie pokyčių?

Paremkite