Tapkite mūsų partneriais, padėkite išlaikyti visiems prieinamą, nemokamą ir kokybišką žiniasklaidą. Paremti
Paremkite ir tapkite mūsų partneriais. Paremti

2021 12 29

bernardinai.lt

Magnificat vaikams

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

Naujas „Magnificat vaikams“ numeris – įkvėptas šv. Ignaco Lojolos

Žurnalo viršelis

Kokia Dievo valia ir ko Jis trokšta mums – konkrečiai, kiekvieną dieną? Kokiu keliu man eiti, kad būčiau laimingas (-a)? Tai viso gyvenimo klausimai, kurie nuolat iškyla didelių ar mažesnių kasdienių pasirinkimų kryžkelėje.

Šiame „Magnificat vaikams“ numeryje kviečiame pasisemti įkvėpimo iš šventojo Ignaco Lojolos, kuriam tokie klausimai buvo pamatiniai. Ilgus metus jis meldėsi, o savo patirtis užrašinėjo – taip gimė Dvasinės Ignaco pratybos, kurios daugeliui padeda atrasti Dievo kelius ir būti laimingais. Tėvas Antanas Saulaitis SJ papasakos apie jėzuitus ir misionierius – kas svarbu misijose ir kas ypač rūpi jėzuitams. Ką misijose tolimojoje Amazonijoje nuveikė lietuviai misionieriai ir kodėl jie ten buvo? Taip pat galėsite išbandyti paprastus ir labai praktiškus pratimus, kurie padės dvasiškai tobulėti.

Įdomu? Prenumeruokite naujienlaiškį ir skaitykite mus kasdien

Šiemet pradedame dvi naujas rubrikas. Rubrikoje „Pažink, suprask, pamatyk: 12 mokinių“ prof. Irena Vaišvilaitė supažindins su dvylika Jėzaus apaštalų ir jų vaizdavimu mene. Kodėl jie svarbūs ir kaip menininkai juos vaizduoja mene? Kviesime tyrinėti meno kūrinius ir juos suprasti. Antroji rubrika pasakos apie nuostabias nežemiškas būtybes – angelus. Šįkart sužinosite, ar tikrai angelai skraido greitai. Ir išvis – ar jie skraido?

Palaimintų Jums naujų 2022-ųjų metų! Telydi Dievo malonė ir ramybė. Būkite laimingi!

Leidėjų informacija

Svarbu!

Įsivaizduokite, vieną dieną Jus pasiekia tokia žinia –
dėl finansinių sunkumų „Bernardinai.lt“ stabdo savo veiklą.

Darome viską, kad taip neatsitiktų, bet mums reikia Jūsų pagalbos.
Paremkite dabar, kad galėtumėte skaityti „Bernardinai.lt“ ir rytoj.