2021 08 19

Magnificat vaikams

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

Naujausiame „Magnificat vaikams“ numeryje – apie rožinio maldą ir Švč. Sakramento adoraciją

„Magnificat vaikams“ viršelio fragmentas

Mieli vaikai, tėveliai, katechetai ir ugdytojai,

Po vasaros atostogų su džiaugsmu grįžtame į mokyklas ir savo parapijų bažnyčias, kad susitiktume su seniai matytais, pasiilgtais draugais ir kartu su jais bei Dievu tęstume savo gyvenimo kelionę.

Šį rudenį susipažinsime su rožinio malda. Ar vaikai gali melstis rožinį? Tai išties gali būti nemažas iššūkis. Juk ne kiekvienas suaugęs tikintysis išsyk tampa uoliu rožinio maldos mylėtoju bei praktikuotoju. Džiugu, kad yra parapijų, kuriose gyvuoja ir mažųjų rožinukų grupelės – čia vaikai mokosi melstis rožinį ir pamilsta šią maldą.

O ką pasakytumėte apie vaikus ir Švč. Sakramento adoraciją? Mes esame pripratę adoruoti tyloje ir ramybėje. O vaikai? Ar mes, suaugusieji, atsiliepiame į Jėzaus kvietimą „leisti mažutėliams ateiti pas Jį?“ Savo patirtimi dalinsis mažoji adoracijos dalyvė Elžbieta bei vaikų adoracijas organizavusi Jolanta.

Spalio mėnesį kviečiame jungtis prie pasaulinių vaikų maldos iniciatyvų, prašant taikos Žemėje – melskitės rožinį ir adoruokite Švč. Sakramentą kartu su viso pasaulio vaikais. Nepamirškite Fatimos Mergelės Marijos prašymo mažiesiems piemenėliams: „Kasdien melskitės rožinį, kad pasaulyje įsivyrautų taika.“

Vaikų malda yra ypač galinga. Tuo įsitikinsite ne tik skaitydami rožinukų Juditos ir Deivido liudijimus, bet ir skaitinį apie plėšikus bei nuoširdžią vaikų maldą už savo tėtį.

Tikėkite ir melskitės! Palaimintų mokslo metų!

Įdomu? Prenumeruokite naujienlaiškį ir skaitykite mus kasdien