2020 12 27

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

Naujausias „Magnificant vaikams“ numeris

Mieli tėveliai, katechetai ir ugdytojai!

Kalėdų laikas baigėsi, nupuošėme eglutes ir grįžome prie savo kasdienių darbų darbelių… O kas iš šio šventinio laiko liko mūsų širdyse? Tai tikrumas, kad Dievas atėjo pas mus, į mūsų gyvenimus, – juk atsiuntė mums savo Sūnų Jėzų. Jėzus skelbia mums savo Tėvo Karalystę ir pats mus į ją palydi.

Naujais metais „Magnificat vaikams“ kviečia jus skaityti naujas rubrikas „Mūsų bendri namai“ bei „Veikime!“, kurias ruošia kunigas dr. Gediminas Jankūnas ir biologė Vaida Olšauskytė-Skorupskienė. Minint popiežiaus Pranciškaus enciklikos „Laudato si“ metus, kun. dr. G. Jankūnas vaikus supažindins su jos turiniu ir aptars pagrindines temas: kūrinijos slėpinį, žmogaus pokalbį su gamta, užterštumo ir klimato kaitos problemas, atsakingumą ir pareigas. Tai popiežiui Pranciškui rūpimi klausimai, prie kurių sprendimo galime prisidėti kiekvienas iš mūsų. 

Biologė V. Olšauskytė-Skorupskienė rubrikose „Veikime!“ kvies vaikus ir tėvelius prisidėti prie gamtos išsaugojimo rūšiuojant šiukšles, apmąstant pirkinių krepšelį, sodinant medelius, pažįstant gyvūnus ir augalus bei kūrybiškai ruošiant dovanas! Na, o pirmoji šių metų rubrika leis jums pasijusti tikrais detektyvais, žiemą patekusiais į mišką!

Įdomu? Prenumeruokite naujienlaiškį ir skaitykite mus kasdien

Šio numerio tema geriau susipažindins su milžiniška šeima, kuri vadinama Bažnyčia, papasakos kuo bažnyčia skiriasi nuo Bažnyčios, o pravėrę Vatikano duris sužinosite, kaip renkamas popiežius, kas yra kardinolas bei daug kitų įdomių dalykų!

Pasilikime maldoje, kad Šventoji Dvasia nuolat gaivintų Bažnyčios – mūsų Šeimos – gyvenimą.