2020 06 02

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min

Naujausias „Magnificat vaikams“ numeris

Nuostabiausias metų laikas yra atostogos, kai pagaliau nereikia ruošti pamokų ir visą dieną gali veikti tai, ko tau tikrai norisi! Vasara kvepia gėlėmis ir ledais, džiugina saule, nuotykiais ir kelionėmis. Gal kaip tik dabar sutiksite seniai matytus draugus, giminaičius, senelius… Telydi jus Viešpats kiekvienoje kelionėje, tad „Magnificat vaikams“ siūlo nepamiršti keliauti kartu su Dievu ir prieš  išvykstant sukalbėti kelionės maldą. Šio numerio tema „Žaidimai” tikrai įkvėps jus mėgautis kiekviena diena, o stalo žaidimas pradžiugins visą šeimą.

Atvertę pirmuosius žurnalo puslapius perskaitysite rubrikas apie judaizmą, ir sužinosite kas laikomas judaizmo protėviu, kaip vadinasi žydų maldos namai, kokias šventes ir kaip švenčia tikintieji. Na, o išsikepti ir paragauti macų galėsite atidžiai perskaitę receptą!

Šauni šeima susibūrusi į ansamblį „Klezmer Klangen“ papasakos, kodėl jiems patinka žydų muzika, kodėl dainuoja jidiš kalba, pasidalins savo koncertų, kelionių įspūdžiais ir ateities planais.

Tik nenusiminkite, jei išvykdami atostogauti  „Magnificat vaikams“ palikote namie. Turime jums puikią žinią: šią vasarą dalį užduočių, reportažų, pasakojimų ir pramogų perkeliame į savo feisbuko paskyrą! Naujus Eželio nuotykius jums perskaitys pats pasakojimų autorius br. Juozpas Marija OFM, ses. Adelė CC išmokys valgio laiminimo maldelę, o ses. Viktė CC parodys, kaip pasigaminti plastiliną namuose!

Skaitykite, žaiskite ir būkite palaiminti!