Tapkite mūsų partneriais, padėkite išlaikyti visiems prieinamą, nemokamą ir kokybišką žiniasklaidą. Paremti
Paremkite ir tapkite mūsų partneriais.

2021 05 24

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

Naujoji „Bernardinai.lt“ visuomenės temų redaktorė – Aušra Čebatoriūtė

Aušra Čebatoriūtė. Bernardinai.lt nuotrauka

Nuo gegužės 24 d. „Bernardinai.lt“ visuomenės temų redaktore pradeda dirbti Aušra Čebatoriūtė. Ji pakeitė Kristiną Tamelytę, kuri šioje pareigose dirbo nuo 2019 m. rugsėjo.

Iš Marijampolės kilusi A. Čebatoriūtė Vytauto Didžiojo universitete (VDU) baigė anglų filologijos bakalauro ir gretutinės filosofijos studijas, ten pat įgijo ir pedagogo specialybę. Vėliau VU baigė religijos studijų magistro programą. Nuo 2017 m. iki dabar skirtingose mokyklose buvo dorinio ugdymo ir anglų k. mokytoja.

Į žurnalistinį darbą A. Čebatoriūtė įsitraukusi nuo 2019 m. Ji yra žurnalo „Ateitis“ ir „Vatican News“ redakcijos lietuvių k. bendradarbė, 2019 m. stažavosi Šventojo Sosto komunikacijos dikasterijoje. Autorės tekstų perpublikuota ir „Bernardinai.lt“ svetainėje.  2020 m. A. Čebatoriūtė buvo VšĮ „Magnificat leidiniai“ leidybos koordinatorė.

Naujoji „Bernardinai.lt“ komandos narė laisvalaikiu mėgsta skaityti, žygiuoti pėsčiomis, keliauti. Tarp jos pomėgių – ir kartingai bei motokrosas.

„Kadangi pastaruoju metu vis daugiau laiko mano kasdienybėje užima rašymas, todėl pasiūlymas prisijungti prie „Bernardinai.lt“ komandos buvo netikėtas ir džiugus. Tiesa, kartu jaučiu ir ant pečių gulančią nemenką atsakomybės naštą ir tikiuosi, kad savo darbu galėsiu pateisinti lūkesčius. Mane labiausiai dominančios temos yra susijusios su Bažnyčios gyvenimu, jos komunikacija bei Lietuvos švietimu“, – sako A. Čebatoriūtė.

Svarbu!

Įsivaizduokite, vieną dieną Jus pasiekia tokia žinia –
dėl finansinių sunkumų „Bernardinai.lt“ stabdo savo veiklą.

Darome viską, kad taip neatsitiktų, bet mums reikia Jūsų pagalbos.
Paremkite dabar, kad galėtumėte skaityti „Bernardinai.lt“ ir rytoj.