2022 04 25

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

Nuotolinė diskusija „Tikėjimas ir laisvė: Lietuvos perspektyva“

Zigmo Tamakausko nuotrauka

Gegužės 4 d. 19 val. Notre Dame universitetas kviečia į nuotolinę diskusiją „Tikėjimas ir laisvė: Lietuvos perspektyva“, skirtą „Lietuvos Katalikų Bažnyčios kronikos“ jubiliejui.

Apie tikėjimą ir laisvę, Bažnyčios vaidmenį Lietuvos pasipriešinime ir atgimime, Kronikos jubiliejų, šio pogrindžio leidinio vaidmenį tarptautiniame žmogaus teisių judėjime diskutuos arkivyskupas Gintaras Grušas, Lietuvos ambasadorė JAV Audra Plepytė, VU Istorijos fakulteto Naujosios istorijos katedros vadovas prof. dr. Arūnas Streikus, VU Istorijos teorijos ir kultūros istorijos katedros narė prof. dr. Irena Vaišvilaitė, Vilniaus politikos analizės instituto Medijų ir demokratijos programos vadovas Donatas Puslys.

Diskusijos dalyviai įvertins Kronikos, kaip taikios pasipriešinimo priemonės, išmoktas pamokas, taip pat palies šiuolaikines aktualijas bei iššūkius Rusijos agresijos bei karo Ukrainoje kontekste.

Už rūpestį organizuojant diskusiją, dėkojame Kronikos jubiliejinių metų iniciatyvinės grupės narei, ambasadorei Gintei Damušytei ir Victor Nakas.

Organizatorių informacija

Įdomu? Prenumeruokite naujienlaiškį ir skaitykite mus kasdien