Tapkite mūsų partneriais, padėkite išlaikyti visiems prieinamą, nemokamą ir kokybišką žiniasklaidą. Paremti
Paremkite ir tapkite mūsų partneriais.

2022 01 21

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

2 min.

Nuotolinio mokymo programa „Moteriškumas pagal Bibliją: suvokti kitą širdimi“

Unsplash.com nuotrauka

Gyvenimo ir tikėjimo institutas kviečia į seminarą „Moteriškumas pagal Bibliją: suvokti kitą širdimi“.

Stengiuosi būti gera mama ir žmona, bet labai pavargau…

Noriu būti jautri ir išklausanti, bet išsisėmiau…

Ar Dievas ne per daug reikalauja iš manęs?

Seminaras skirtas moterims, kurios kartais jaučiasi išsisėmusios ir vienišos, visoms norinčioms suprasti savo krikščioniškąjį pašaukimą. Gilinsimės į tikrąjį krikščioniškąjį moters pašaukimą, kurį popiežius Jonas Paulius II apibūdina kaip „moters genijų“, kuris pirmiausia yra meilės genijus, sąmoningas ir savanoriškas buvimas dėl kito žmogaus. Kalbėsime apie šį vidinį moters gebėjimą jausti kitą širdimi, pasitelkiant biblinių moterų istorijas: Rutos, Esteros, Saros, Tamaros, Onos, Mortos, Marijos Magdalietės, Marijos. Kviesime moteris atpažinti svarbiausius savo poreikius bei lūkesčius, atrasti ne tik biologinę, bet ir psichologinę, moralinę, dvasinę bei religinę motinystę. Kviečiame šį moters genijų atrasti visas moteris: ištekėjusias, šeimos neturinčias ar pasirinkusias pašvęstąjį gyvenimą.

Kurso trukmė: 8 susitikimai nuotoliniu būdu zoom platformoje ketvirtadienių rytais. Pradžia: 2022 m. vasario 3 d. 9.30 val., vieno susitikimo trukmė 1,5 val. Nuotoliniai susitikimai Zoom platformoje ketvirtadienių rytais: vasario 3, 10, 17, 24, kovo 3, 17, 24, 31 d. 9.30 – 11.00 val.

Reikalinga išankstinė registracija. Dalyvio įnašas: 64 Eur. Nuotolinę programą veda Vaidilė Šumskienė

Iš dalyvių atsiliepimų:

Seminarų labai laukdavau, tai buvo mano, tik mano laikas. Toks išplėštas iš darbų ir rutinos. Jis mane surinkdavo, tada nurimdavau, ir tada tarsi atsiverdavo kitas žvilgsnis ir matymas kitu kampu.

***

Jausmas baigiant seminarą toks, kad norisi kartoti, tiksliau pratęsti: labai geras laikas grupelėse, labai geras medžiagos pateikimas ir vedančiosios įžvalgos, gebėjimas moderuoti, atsižvelgimas ir tolerancija kiekvienai moteriai. Dėkoju už šį brangų laiką – tai vertinu ir branginu. Seminaras praplėtė akiratį apie moteriškumą ir išryškino tą savybę – išlikti savimi ir nuolankumo bei paklusnumo aspektus. Labai aktualus ir asmeninės tapatybės klausimas ir bendrų bruožų radimas su tam tikromis moterimis Biblijoje. Nuoširdžiai rekomenduoju ir raginu jungtis į šį seminarą.

Įdomu? Prenumeruokite naujienlaiškį ir skaitykite mus kasdien

Atskleisti moterų paveikslai stiprino, papildė viduje turimus įsitikinimus. Atpažintos savybės Biblijos moteryse leidžia priimti save tokią, kokia esu. Nebijoti būti tokia, kokią sukūrė. Morta ir Marija dar kartą priminė, kokios mes būname dvasioje ir rutinoje.

Gyvenimo ir tikėjimo instituto informacija