2022 05 19

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

Organizuojamas maldos devyndienis už tiesos apie šeimą išsaugojimą

Unsplash.com nuotrauka

Trys kunigai kviečia tikinčiuosius dalyvauti maldos devyndienyje ir kartu melstis už tai, kad įstatymų leidėjai įstatymuose išsaugotų tiesą apie šeimą.

Kaip rašoma pranešime spaudai, „šiomis dienomis Lietuvoje siekiama įteisinti homoseksualiais santykiais paremtas civilines sąjungas ar partnerystes. Tokia iniciatyva kėsinasi pakeisti šeimos sampratą: būtų atsisakoma prigimtinio vyro ir moters lyčių papildomumo, kaip esminio šeimos kūrimo pagrindo.

Katalikų Bažnyčios mokymas, teisingo proto bei bendrojo gėrio reikalavimai ragina tikinčiuosius nelikti abejingus iniciatyvoms, kurios siekia iškreipia tiesą apie žmogaus prigimtį ir prigimtinę šeimą, kėsinasi į asmens sąžinės ir religijos laisvę bei siekia priversti ateities kartas ugdyti vadovaujantis ne kiekvieno žmogaus protui prieinama tiesa, bet įstatymo leidėjo primesta ideologija.

Dėl šių iniciatyvų susirūpinę kunigai Arnoldas Valkauskas, Algirdas Toliatas ir Gabrielius Satkauskas kviečia tikinčiuosius dalyvauti maldos devyndienyje ir kartu melstis už tai, kad įstatymų leidėjai įstatymuose išsaugotų tiesą apie šeimą.“

Tikintieji raginami devynias dienas, pradedant gegužės 20 d., penktadieniu, kasdien melstis šiomis intencijomis bent vieną rožinio paslaptį „Jėzaus gimimas“ ir pagal galimybes kasdien atlikti bent nedidelę pasninkišką auką. Po rožinio paslapties kviečiama sužadinti savyje asmeninę maldą Viešpačiui šia intencija. Kunigai kviečia švč. Mergelei Marijai ir šv. Kazimierui užtariant prašyti Viešpatį, kad:

  • valstybė neišsižadėtų tiesos, jog šeima kyla tik iš vyro ir moters prigimtinio lyčių papildomumo;
  • Lietuvos žmonės nebūtų klaidinami dėl tiesos apie žmogaus prigimtį ir šeimą;
  • politikai suprastų, jog tik iš vyro ir moters prigimtinio lyčių papildomumo kylanti šeima yra tikrasis Lietuvos valstybės ir visuomenės pagrindas, kurio nevalia sulyginti su tuo, kas nėra šeima.

Organizatorių informacija

Įdomu? Prenumeruokite naujienlaiškį ir skaitykite mus kasdien