Tapk kokybiškos žiniasklaidos rėmėju!

Bernardinai.lt – tai pelno nesiekianti žiniasklaidos priemonė, kurios misija – kurti krikščionišką pasaulėžiūrą atskleidžiantį, aktualų, viltingą ir išliekantį turinį. Prie Bernardinai.lt veiklos įvairiais būdais prisideda 17 žmonių. Su mūsų komanda galite susipažinti čia.  Mums talkina gausybė autorių, bendradarbiaujame su įvairiais leidiniais bei svetainėmis. Kiekvieną dieną pasiūlome vidutiniškai 14 naujų tekstų, video ar audio reportažų. Kiekvieną mėnesį svetainę aplanko daugiau nei 200 000 unikalių vartotojų.

Vykdydami veiklą, visada siekiame kurti kokybišką turinį ir esame apsisprendę jį svetainės lankytojams ir toliau pateikti nemokamai. Be to, norime ne tik išgyventi, bet ir augti, tobulėti. Svajojame apie  Bernardinai.lt programėlę, norime pritraukti daugiau autorių bei ekspertų ir skirti jiems honorarą už sukurtą turinį, norime stiprinti komandą, pritraukti daugiau žurnalistų bei socialinių tinklų specialistą, kuris koordinuotų mūsų komunikaciją visuose socialiniuose tinkluose. Šiandien būtina nuolatos investuoti, norint ir toliau teikti kokybišką turinį, palaikyti vartotojui patrauklią svetainę. Tai reiškia, jog turime nuolatos ieškoti partnerių bei rėmėjų, kurie padėtų įgyvendinti mūsų misiją.

2020 metų Bernardinai.lt išlaidų biudžetas yra 204 000 EUR.  Pusę šios sumos ketiname padengti lėšomis, gautomis iš projektinės bei viešinimo veiklos, reklamos, taip pat įmonių parama. Prie Bernardinai.lt misijos įgyvendinimo kviečiame prisidėti ir svetainės lankytojus, tad norėtume, kad likusią išlaidų dalį (102 000 EUR per metus) sudarytų skaitytojų parama.

Remdamiesi ne vienerių metų patirtimi, numatome, jog apie 59 proc. surinktų lėšų išleisime autorių honorarams bei redaktorių atlygiui, 9 proc. – Bernardinai.lt infrastruktūros išlaikymui (internetinio puslapio palaikymui, ryšio paslaugoms, biuro išlaikymui ir pan.), administravimui teks apie 15 proc. lėšų, o apie 17 proc. surinktų lėšų bus skiriama kitai veiklai: susitikimams su skaitytojais, diskusijoms, konferencijoms ir pan.

2019 m. finansinė ataskaita
2018 m. finansinė ataskaita
2017 m. finansinė ataskaita

Prisidėkite prie Bernardinai.lt misijos, tapdami mūsų rėmėjais.

VšĮ. Bernardinai.lt
Įmonės kodas: 300671187
Adresas: Maironio g. 10, LT-01124 Vilnius
Sąskaitos nr.: LT06 7044 0600 0598 4890

Kovas:

Surinkta: 0 Eur (0%)

0 Eur 10000 Eur

2020 11 11

Nusprendusius paremti arba jau remiančius bernardinai.lt, kviečiame pavedimo paskirtyje nurodyti ir savo el. pašto adresą arba užpildyti šią el. anketą: ANKETA.

 Norime asmeniškai padėkoti, bei pranešti apie aktualius įvykius. Mes įsipareigojame saugoti Jūsų duomenis, niekam jų neteikti ir naudoti tik informuojant apie įvykius, susijusius su parama bei jos panaudojimu.

2019 m. finansinė ataskaita

Vienkartinė parama

Vienkartinę paramą galite skirti per PayPal ir Paysera sistemas:

Paypal Paysera

Periodinė parama

Kasmėnesinę paramą galite skirti per savo elektroninės bankininkystės sistemą sudarę periodinio mokėjimo sutartį arba per Patreon sistemą.

Periodinis mokėjimas
  • Swedbank
  • Seb
  • Luminor
  • Jei šiame sąraše nėra jūsų banko, susisiekite su savo banko konsultantu ir paprašykite, kad jums padėtų sudaryti periodinį mokėjimą. Kitų Lietuvoje veikiančių bankų informaciniai numeriai: CITADELE – 19091, ŠIAULIŲ BANKAS –1813, MEDICINOS BANKAS – 8 800 60 700.

Patreon

1.2% GPM

Skirkite šią paramą VšĮ „Bernardinai.lt“ ir sustiprinkite nekomercinę žiniasklaidą.

Deklaravimas