Kurkime kokybišką žiniasklaidą kartu!

Kviečiame į nepaprastą, įkvepiantį ir prasmingą metų įvykį – „Bernardinai.lt“ paramos koncertą.

Šis koncertas skirtas paremti interneto dienraštį „Bernardinai.lt“. Įsigydami bilietus Jūs tapsite „Bernardinai.lt“ rėmėjais ir prisidėsite prie interneto dienraščio misijos įgyvendinimo.

Pajusti prasmę ir džiaugsmą, susitikti save ir kitą. Grįžti į pradžią, kur iš tylos gimsta kuriantis, gaivinantis ir nuostabą keliantis garsas. Šioje kelionėje žingsnis po žingsnio atrandame mums dovanotoje aplinkoje paslėptą grožį, aistrą, gaivinančią mistiką. Leidžiantis į pojūčių gelmę, atsiskleidžia mus siejantys saitai, atgimsta troškimas pažinti, rūpintis, kurti.

Per tylą, per garsą, per žmogaus kūrybą grįžtame į save, priartėjame prie kito, prisiliečiame prie Kūrėjo. Ištikus šiam slėpiniui, išsiveržia – gražu ir nuostabu yra…

J. S. Bacho ir K. F. E. Bacho, G. Puccinio, B. Dvariono, G. Bizet ir kitų autorių kūrinius atliks VDU kamerinis orkestras, dir. Vytautas Lukočius, Paulius Grigonis (vargonai), Gabija Maknavičiūtė-Janavičienė (fortepijonas), Ieva Barbora Juozapaitytė (sopranas), Vaidas Vyšniauskas (tenoras), Jonas Sakalauskas (baritonas), Girmantė Vaitkutė (vokalas), Birutė Asevičiūtė (fortepijonas), Andrej Polevikov (fortepijonas).

Įsigydami bilietą į šį koncertą, paremsite interneto dienraštį „Bernardinai.lt“.

Bilietus platina „Kakava.lt“: „Bernardinai.lt“ paramos koncertas „Gražu ir nuostabu yra…“

Data: 2021 m. spalio 28 d.
Vieta – Vilniaus Šv. Jonų bažnyčia (Šv. Jono g. 12).
Koncerto pradžia – 19 val.
Koncerto trukmė – 60 min.
Durys atidaromos 18 val.

Kiti paramos būdai

Kviečiame tapti interneto dienraščio rėmėjais įsigyjant „Bernardinai.lt“ ženkliuką.

Šis ženkliukas – tai interneto dienraščio „Bernardinai.lt“ logotipe esanti žuvytė, vadinama ichtusu, vienas iš simbolių, kuriuos naudojo dar pirmųjų amžių krikščionys. Pasirinkdami tokį interneto dienraščio simbolį ir dalindamiesi juo su kitais, norime telkti tuos, kuriems svarbi krikščioniška pasaulėžiūra, sveiko ir tikro dialogo kultūra, etiška ir kokybiška žiniasklaida. 

Įsigydami šį ženkliuką, Jūs padėsite įgyvendinti „Bernardinai.lt“ misiją, tapdami interneto dienraščio rėmėjais. 

„Bernardinai.lt“ ženkliukus galite įsigyti:

Spalis:

Surinkta: 1266.83 Eur (13%)

0 Eur 10000 Eur

2021 10 11

„Bernardinai.lt“ – tai krikščionišką pasaulėžiūrą atskleidžiantis, aktualus, viltingas ir išliekantis turinys. Čia kasdien pateikiami tekstai, vaizdo ar garso reportažai visuomenės, kultūros, religijos bei šeimos temomis.

2019 m. finansinė ataskaita
2018 m. finansinė ataskaita
2017 m. finansinė ataskaita

Prisidėkite prie Bernardinai.lt misijos, tapdami mūsų rėmėjais.

VšĮ. Bernardinai.lt
Įmonės kodas: 300671187
Adresas: Maironio g. 10, LT-01124 Vilnius
Sąskaitos nr.: LT06 7044 0600 0598 4890

Vienkartinė parama

Vienkartinę paramą galite skirti per PayPal ir Paysera sistemas:

Paypal Paysera

Periodinė parama

Kasmėnesinę paramą galite skirti per savo elektroninės bankininkystės sistemą sudarę periodinio mokėjimo sutartį arba per Patreon sistemą.

Periodinis mokėjimas
  • Swedbank
  • Seb
  • Luminor
  • Jei šiame sąraše nėra jūsų banko, susisiekite su savo banko konsultantu ir paprašykite, kad jums padėtų sudaryti periodinį mokėjimą. Kitų Lietuvoje veikiančių bankų informaciniai numeriai: CITADELE – 19091, ŠIAULIŲ BANKAS –1813, MEDICINOS BANKAS – 8 800 60 700.

Patreon

1.2% GPM

Skirkite šią paramą VšĮ „Bernardinai.lt“ ir sustiprinkite nekomercinę žiniasklaidą.

Deklaravimas