Patinka tai, ką skaitote? Skaitykite ir ateityje skirdami kad ir nedidelę sumą mūsų darbui tęsti. Nepamirškite -> Paremti
Patinka tai, ką skaitote? Nepamirškite paremti.
Reklama
Reklama

Pamažu keičiamės. Paremkite, kad skaitytumėte Bernardinai.lt dar patogiau

Jau ne kartą skaitėte ir girdėjote – Bernardinai.lt šiuo metu išgyvena finansiškai sunkų laikotarpį, todėl tolesnei interneto svetainės veiklai yra reikalinga Jūsų parama. Remdami Bernardinai.lt prisidedate ir prie kultūringesnės ir oresnės Lietuvos kūrimo diena iš dienos.

Mes neturime vieno ar kelių dosnių finansuotojų, kurie padengtų Barnardinai.lt kuriamo turinio išlaidas. Bet, tuo pačiu, nesame ir priklausomi nuo bet kokių interesų ar įtakų.

Tačiau turime ir gerą žinią: esame priklausomi tik nuo Jūsų – mūsų skaitytojų ir pagalbininkų bei patarėjų. Nes tik Jūsų skiriama nedidelė (arba jei galite tai sau leisti – ir kiek didesnė) parama leidžia tęsti pradėtus darbus, drauge su Jumis skaityti laiko ženklus, atsinaujinti ir kurti turinį, kurį mielai ir su džiaugsmu skaitytume visi drauge.

Šiuo metu bandome išsaugoti tai, kas iki šiol sukurta. Ir tuo pačiu – pradedame planuoti ir kurti tai, kas Barnardinai.lt išaugintų į portalą, į kurį norėtumėte sugrįžti kasdien. Kad rastumėte čia tai, ką norite skaityti. Kad mūsų kuriamos publikacijos Jums padėtų lengviau orientuotis su kasdiena vis labiau besikomplikuojančiame pasaulyje, o ir – Jūsų kasdienybėje.

Parama per reklamą ir komunikacinių paslaugų įsigijimą

Bernardinai.lt darbus ir veiklą galite paremti ne tik skirdami paramą, bet ir užsisakydami komunikacines paslaugas ir reklamą. Dienraštyje galima komercinė ir socialinė reklama. Taip pat galite užsisakyti ir tekstų kūrimo paslaugas, už Jus parašysime pranešimą žiniasklaidai ar kitą Jums reikalingą žurnalistinį ar komunikacinį tekstą. Remdami mus prisidedate, kad skaitytojus pasiektų vertinga ir nevienadienė informacija.

Dėkojame Jums, mūsų skaitytojams, už išankstinį pasitikėjimą ir viltį, kad Bernardinai.lt ir toliau galės Jums pristatyti tai, ką mielai skaitysite. Viliamės, kad prisidėdami prie Bernardinai.lt plėtros taip pat dalinsitės turiniu su savo artimaisiais, draugais ir pažįstamais.

Ačiū Jums, kad esate drauge! Ačiū, kad remiate!

 

Instrukcijos, kaip nusistatyti periodinius paramos mokėjimus:

 * * *

2022 m. finansinė ataskaita

2021 m. finansinė ataskaita

2020 m. finansinė ataskaita

2019 m. finansinė ataskaita

2018 m. finansinė ataskaita

 

Birželis:

Surinkta: 1422.13 Eur (14%)

0 Eur 10000 Eur

VšĮ. Bernardinai.lt
Įmonės kodas: 300671187
Adresas: Maironio g. 10, LT-01124 Vilnius
Sąskaitos nr.: LT06 7044 0600 0598 4890
Banko kodas: 70440
SWIFT (BIC): CBVILT2X

Paysera ir bankai, PayPal

Galima skirti vienkartinę arba periodinę paramą, inicijuoti mokėjimą per Lietuvos bankus

Bank-link (Paysera) PayPal

Bankas ir Contribee

Galima skirti vienkartinę arba periodinę paramą, elektroninės bankininkystės sistemoje sudarius periodinio mokėjimo sutartį arba per „Contribee“ sistemą.

Bankai
Contribee
Reklama

Patinka tai, ką skaitote?

Skaitykite ir ateityje skirdami kad ir nedidelę sumą mūsų darbui tęsti.

Paremkite