Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Norite prisidėti prie pokyčių? Nepamirškite -> Paremti
Atsinaujiname. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Bet galite paremti.

2023 03 22

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

2 min.

Paramos koncertas „UNITED for Ukraine“ kviečia klausytis gospelo ir džiazo

United for Ukraine
Organizatorių vizualas

Balandžio 3 d., pirmadienį, 19.30 val. Vilniaus Šv. Jonų bažnyčioje vyks paramos Ukrainai koncertas „UNITED for Ukraine“, kurio metu pasirodys gražiam tikslui susivieniję Vilniaus gospelo ir džiazo kolektyvai.

Įėjimas – savanoriška auka „Stiprūs kartu“ fondui. 100 proc. surinktų lėšų keliaus šiai organizacijai paremti. Paramą prie durų bus galimybė skirti tiek grynaisiais, tiek kortele.

Koncerto dalyviai:

„UNITED Voices“ – tai ne pelno siekiančios organizacijos „Jaunimo taškas“ nuo 2011-ųjų kasmet organizuojamas muzikinis paramos projektas, kuris ne tik dovanoja įspūdingus gyvos gospelo muzikos koncertus, tačiau ir ištiesia pagalbos ranką tiems, kam jos labiausiai reikia. Šių paramos renginių metu buvo paremtos tokios organizacijos kaip Jaunimo linija, Krizinio nėštumo centras, Santariškių vaikų onkologijos skyrius.

Dėl šių koncertų 2017 m. susibūrė ir to paties pavadinimo gospelo ansamblis, aktyviai koncertuojantis įvairiuose labdaringuose renginiuose, senelių namuose, ligoninėse bei festivaliuose. Kolektyvo tikslas – susivienyti ir suvienyti visus aplink esančius žmones per gospelo muziką. Vadovės – Monika Švilpaitė ir Shasta Miller.

„Singphonics“ – su „UNITED Voices“ kartu į sceną žengsiantis mišrusis vokalinis kolektyvas, dainuojantis įvairaus žanro kūrinius nuo džiazo standartų iki folko ir regio. Jaunatviškas suaugusiųjų kolektyvas, susibūręs 2016 m. lapkričio mėnesį, jau sėkmingai debiutavo autoriniame koncerte Vilniaus mokytojų namuose. Vadovas – Martynas Vilpišauskas.

„LMTA Jazz Chorus“ – tai jaunų, veržlių ir ambicingų jaunųjų džiazo muzikos instrumentalistų ir dainininkų kolektyvas, kuriuos vienija meilė muzikai. Kolektyvui vadovauja Lietuvos muzikos ir teatro akademijos lektorė Marija Monika Dičiūnė, dar žinoma sceniniu pseudonimu Mary Mo, ir lektorius Tomas Dičiūnas.

„LMTA Jazz Chorus“ atlieka džiazo, gospelo ir kitų žanrų muziką, bet didžiąją repertuaro dalį atiduoda mylimam gospelo žanrui.

Vilniaus Šv. Jonų bažnyčios gospelo choras, vadovaujamas Kristinos Žaldokaitės, skaičiuoja jau 14-uosius gyvavimo metus. Šis choras vienas pirmųjų atnešė gospelo muzikos žanrą į Lietuvą ir užaugino nemažą būrį šios muzikos mėgėjų. Vilniaus Šv. Jonų bažnyčios choras sekmadieniais gieda Šv. Jonų bažnyčios šv. Mišiose bei kituose organizuojamuose koncertuose, bendradarbiauja su įvairiais Lietuvos muzikantais, populiarina gospelo muziką bei jos nešamą žinią visais pasiekiamais formatais – bažnyčiose, privačiuose renginiuose, festivaliuose ar koncertų salėse.

Su chorais į sceną kartu žengs ir daugybė talentingų atlikėjų:

Dainotas Varnas – vienas muzikaliausių ir gražiausio tembro Lietuvos popscenos dainininkų, dalyvavęs muzikiniuose televizijos projektuose „Chorų karai“, „X faktorius“, „Lietuvos balsas“, „Muzikinė kaukė“;

Cheri – ambicinga ir energinga hiphopo ir r&b atlikėja, „X faktoriaus“ dalyvė;

Godo Yorke  – alternatyviosios muzikos atlikėja bei dainų autorė, konkurso „Lietuvos balsas“ dalyvė;

Gina Shee – dainininkė, dainų autorė ir prodiuserė, grupės „Cosmic Apple“ lyderė;

Mario Junes – šių metų „Eurovizijos“ atrankoje sužibėjęs atlikėjas, nustebinęs savo balso galimybėmis bei artistiškumu;

Simonas Krukonis – grupės „John’s Shower Band“ lyderis, dainų autorius bei atlikėjas;

Dominykas Vyšniauskas – trimitininkas, tarptautinių kolektyvų narys, dėstytojas, begalės respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatas.

Renginio vedėjai – Jekaterina Zibireva ir Rolandas Vilkončius.

Renginio rėmėjai ir partneriai: „Baltic Production Service“, „Nepriklausomi garso režisieriai“, „Panevino“, „Felix Chicken“, kredito unija „Neris“, „Life Church“, „The Oak Lounge“, „Sound Focus“, „Birštono mineraliniai vandenys“, „Xfm“.

Norite nepraleisti svarbiausių naujienų? Prenumeruokite naujienlaiškį:

Atsinaujiname

Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų.

Norite prisidėti prie pokyčių?

Paremkite