Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Norite prisidėti prie pokyčių? Nepamirškite -> Paremti
Atsinaujiname. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Bet galite paremti.

2023 05 26

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

Pasauliniame gailestingumo kongrese Samoa – dalyviai iš Vilniaus arkivyskupijos

Vilniaus arkivyskupas Gintaras Grušas, arkivyskupijos bendradarbiai Inesa Čaikauskienė ir Mykolas Juozapavičius. Vilnensis.lt nuotrauka

Gegužės 20–26 dienomis Samoa sostinėje Apijoje vyksta Pasaulinis gailestingumo kongresas, kuriame dalyvauja Vilniaus arkivyskupas Gintaras Grušas, arkivyskupijos bendradarbiai Inesa Čaikauskienė ir Mykolas Juozapavičius.

Šio kongreso misija – skelbti ir liudyti Dievo Gailestingumą – jo begalinės meilės ir vilties žinią konkrečiam žmogui ir visam pasauliui. Dalyviai klauso liudijimų, pranešimų, dalyvauja kultūriniuose renginiuose, šv. Mišiose, skiriama laiko maldai ir Švč. Sakramento adoracijai.

Tai jau penktasis toks pasaulinis Dievo gailestingumui skirtas renginys. Pirmasis kongresas vyko Romoje 2008 m. Kongresą globojo penkiolika žymių pasaulio kardinolų, tarp kurių buvo ir kardinolas Audrys Juozas Bačkis.

Pasauliniai gailestingumo kongresai yra vykę Romoje (2008 m.), Krokuvoje (2011 m.), Bogotoje (2014 m.), Maniloje (2017 m.), šiemet kongresas vyksta Apijoje.

Šeštasis Pasaulinis apaštalinis gailestingumo kongresas vyks Vilniuje, Lietuvoje, 2026 m. birželio 7–12 dienomis.

Stebėti transliacijas iš renginio Samoa ir peržiūrėti įrašus galima čia.

Arkivyskupo Gintaro Grušo pranešimas (anglų kalba):

Vilniaus arkivyskupijos informacija

Norite nepraleisti svarbiausių naujienų? Prenumeruokite naujienlaiškį:

Atsinaujiname

Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų.

Norite prisidėti prie pokyčių?

Paremkite