Tapkite mūsų partneriais, padėkite išlaikyti visiems prieinamą, nemokamą ir kokybišką žiniasklaidą. Paremti
Paremkite ir tapkite mūsų partneriais.

2022 09 02

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

Pasirodė „Magnificat vaikams“ rudens numeris

Žurnalo viršelis

Po poilsio ir nuotykių kupinos vasaros vėl grįžtame į mokyklas bei savo parapijas. Čia vėl susitiksime su išsiilgtais bičiuliais, kartu žaisime, melsimės, klausysimės istorijų ir pasakosime savąsias.

Šį rudenį „Magnificat vaikams“ pasakoja apie Marijos vardus, dar vadinamus titulais. Kokie Mergelės Marijos vardai ir kodėl jų tiek daug? Ką šie vardai mums sako? Kodėl Marija vadinama Išminties sostu, Aukso skrynia, Nuliūdusiųjų paguoda, Karaliene šeimų?

Ir toliau tęsiame pažintį su Kristaus apaštalais – šįkart sužinosi, kodėl Jokūbas Jaunesnysis dar vadinamas „mažuoju“, ir kaip jis bei jo brolis Judas Tadas vaizduojami. Nežemiškų pasiuntinių rubrikoje atrasi dar vieną istoriją apie angelus – joje perskaitysi, jog žmogus negali tapti angelu, tačiau gali būti juo vadinamas.

Turbūt nedaug teko girdėti apie tolimosios Japonijos krikščionis? Šiame numeryje pasakojame apie krikščionių persekiojimus XVII–XIX a. Japonijoje – apie šv. Inesę Takėją ir šventuosius Japonijos kankinius bei slaptųjų krikščionių vietas šioje šalyje.

Nepamiršk, jog spalio mėnuo skirtas Švč. Mergelei Marijai – vakarais pakviesk savo šeimą kartu melstis rožinį ir prašyti pasauliui taip reikalingos taikos. Juk Švč. Mergelė Marija yra Mergelė galingoji ir Karalienė taikos.

Įdomu? Prenumeruokite naujienlaiškį ir skaitykite mus kasdien

Kas yra „bernardinai“?

Arba kodėl „Bernardinai.lt“ yra nemokama žiniasklaida ir kodėl kviečiame tapti partneriais paremiant.