2021 02 09

bernardinai.lt

Magnificat vaikams

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min

Pasirodė pavasarinis „Magnificat vaikams“ numeris

„Magnificat vaikams“ kovo-balandžio numerio viršelis

Mieli tėveliai, katechetai ir ugdytojai!

Kokia laimė, kad praėję gavėnios kelią, pagaliau sulaukiame Velykų! Jos prasideda ypatingai – naktį, pasišviečiant žvakele, ir įvyksta brėkštančio ryto šviesoje! Tam, kad geriau suprastumėte Velykų paslaptį, „Magnificat vaikams“ kviečia vaikus ir tėvelius perskaityti ir giliau apmąstyti temą „Velyknaktis“. Susipažinsite su Greta, apsisprendusia per Velyknaktį priimti krikštą ir taip įsilieti į krikščionių šeimą. Būtinai dalyvaukite Velyknakčio liturgijoje ir būkite ypatingos nakties liudininkais.

Versdami žurnalo puslapius, stabtelkite ties kalendoriumi, nes nuo šiol kiekvieną mėnesį skelbsime popiežiaus intencijas, prie kurių maldomis kviesime prisijungti ir vaikus. Nežinote, kas yra intencija? Žvelkite į kitą puslapį: kaip, kodėl ir kam popiežius rašo intencijas, jums papasakos katechetė Kristina Rankelytė.

Skiltyje „Vienuolijos Lietuvoje“ dr. Liudas Jovaiša iš arčiau supažindins su pranciškonų ir dominikonų įsikūrimu Lietuvoje, o savo žinias galėsite pasitikrinti atidžiau patyrinėję ikoną, su joje pavaizduotu vienuoliu!

Ar vaikščiojote žiemą miške, ar radote gyvūnų pėdučių, ar išsiaiškinote, kokio jos gyvūno? Jei jums patiko ši užduotis pirmajame šių metų numeryje  – puiku! Šį kartą kviečiame toliau auginti meilę gamtai kartu su popiežiaus Pranciškaus enciklika „Laudato Si“ ir leistis į nuotykius su rubrika „Veikime!“

Sulaukę Velykų dalinkimės prisikėlimo džiaugsmu!

„Magnificat leidinių“ informacija

Įdomu? Prenumeruokite naujienlaiškį ir skaitykite mus kasdien