Sunku skaityti? Padidink tekstą, spausdamas ant aA raidžių straipsnio pradžioje. Perskaitei lengviau? Nepamiršk -> Paremti
Neįskaitai? Spausk teksto didinimo mygtuką. Paremk. Ačiū!

2022 10 11

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

Paskaitų ciklas „Mystica christiana“

Dr. Aurimas M. Juozaitis. Bernardinai.lt nuotrauka

Šeimos ir asmens saviugdos centras „Bendrakeleiviai“ kviečia į 4 paskaitų ciklą „MYSTICA CHRISTIANA“ – krikščionijos mistikai apie didžiąsias tikėjimo temas.

Paskaitas ves dr. Aurimas M. Juozaitis, švietimo ir vadybos konsultantas, socialinių mokslų daktaras, Vilniaus Bernardinų parapijos pastoracinės tarybos narys.

Pirmoji paskaita: MALDA

Šioje temoje bus aptariama:

  • Kas mistikams yra malda? Kodėl malda yra Atsimainymo atspindys žmogaus žvilgsnyje į save, pasaulį ir Dievą? Kodėl malda taip glaudžiai yra susijusi su šviesokaita žmogaus gyvenime?
  • Kaip keturi krikščioniškojo gyvenimo laipsniai pagal Nežinojimo debesį atsispindi Lectio Divina‘oje bei kaip mistikai įgyvendino ir tebeįgyvendina apaštalo Pauliaus priesaką „nepaliaukite melstis“?
  • Kas yra XX a. susiformavusi Įcentrinanti malda (Centering Prayer) ir kaip į ją vedė didieji krikščionijos mistikai? Kas yra mistiškasis kontempliatyviosios maldos įveiklinimas? Kas nuo to keičiasi?

Įsigyti paskaitą galite čia.

Paskaitos kaina 12 eur.

Daugiau informacijos: bendrakeleiviai.lt
Rašykite: [email protected]
Skambinkite: 8 698 22309

Norite nepraleisti svarbiausių naujienų? Prenumeruokite naujienlaiškį:

Patinka tai, ką skaitai?

Pasidalink su kitais naudodamasis patogiais mygtukais straipsnio pradžioje. Ir nepamiršk paremti!

Paremsiu