Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Norite prisidėti prie pokyčių? Nepamirškite -> Paremti
Atsinaujiname. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Bet galite paremti.

2023 03 24

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

2 min.

Pavasarinis žurnalo „Vakaro žvaigždelė“ numeris – apie gerumą ir atjautą kitam

Žurnalo viršelis

Naujame pavasariniame žurnalo vaikams ir visai šeimai „Vakaro žvaigždelė“ numeryje kviečiame pasinerti į nuotykius Gerumo alėjoje.

Atsivertęs žurnalą susipažinsi su Rugile, kuri turi Dauno sindromą, bet yra labai aktyvi, gabi ir įdomi. Taip pat su Kira, kuri kartu su mama ir sese pabėgo į Lietuvą nuo karo Ukrainoje.

Komiksų skiltyje sužinosi, kaip galima padėti iš Ukrainos į Lietuvą atvykusiems vaikams. Spalvinimo puslapyje laukia smagi užduotis – nuspalvinti lietuvių ir ukrainiečių tautinius kostiumus.

Rubrikoje „Kuriu Lietuvą“ Danielė ir Nojus papasakos apie Jaunųjų šaulių organizaciją. O straipsnyje „Man pikta!“ padėsime geriau suprasti, kaip elgtis, kai stipriai supyksti.

Perskaitęs pasaką „Zuikio Pūkio drąsa“ nustebsi, koks drąsus gali būti zuikis, kai reikia padėti savo draugui, esančiam nelaimėje.

Na, o apie tai, kaip šokoladinis katinėlis susidraugavo su mikčiojančia varlyte, sužinosi atsivertęs pasaką „Šokoladinis katinėlis ir va va varlytė“.

Rubrikoje „Jaunieji tyrinėtojai“ laukia ekperimentas, kurio metu mokysimės išgryninti nešvarų vandenį pasitelkdami saulės šviesą.

Skyrelyje „Pasigamink pats“ Sofija ir Pranciškus parodys, kaip papuošti Velykų stalą ypatinga puošmena.

Be viso to, žurnale tavęs laukia įdomios užduotėlės, receptas, konkursai ir kitos įdomybės.

Žurnalo priede – muzikinėje kompaktinėje plokštelėje „Būk savimi“ skamba dainos, giesmės ir pasakos. Jei nenaudoji kompaktinės plokštelės, tuomet antrame puslapyje suradęs slaptažodį, viską gali atsisiųsti į savo kompiuterį ar planšetę.

Žurnalą galite įsigyti prekybos centruose, interneto parduotuvėje www.km.lt. Daugiau informacijos rasi interneto puslapyje www.zvaigzdele.lt/naujienos.

Pasinerkite į nuotykius Gerumo alėjoje su žurnalu „Vakaro žvaigždelė“! Projektą remia Spaudos, radijo ir televizijos fondas.

Norite nepraleisti svarbiausių naujienų? Prenumeruokite naujienlaiškį:

Atsinaujiname

Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų.

Norite prisidėti prie pokyčių?

Paremkite