Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Norite prisidėti prie pokyčių? Nepamirškite -> Paremti
Atsinaujiname. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Bet galite paremti.

2021 10 01

Indrė Uselytė

Vidutinis skaitymo laikas:

2 min.

Popiečio miego privalumai

Unsplash.com nuotrauka

Ar sutapimas, kad siestos mėgėjai italai, graikai, ispanai tokie gyvybingi ir geros nuotaikos? Mokslininkai tvirtina, kad tai nėra tik sutapimas. Miegant pailsi mūsų raumenys bei stiprėja imuninė sistema, taip pat gerėja emocinė bei psichinė būklė. Kokybiškas miegas – mūsų gyvenimo variklis. Daugelis miego ekspertų ir mokslininkų pietų miegą pristato kaip efektyvų sprendimą siekiant sėkmingų asmeninio gyvenimo bei darbo rezultatų.

Kas nutinka organizmui neišsimiegojus?

Moksliniai tyrimai nurodo tiesioginį ryšį tarp miego pertraukėlių ir mažesnio kraujospūdžio. Netgi trumpos (10–15 minučių) miego pertraukėlės gali tikrai jums padėti, jei blogai miegate naktį ir jau kurį laiką jaučiate miego trūkumą. Kai mūsų organizmas stokoja miego, į kraują išskiriama daug daugiau kortizolio, kuris dar žinomas kaip streso hormonas. Kortizolis silpnina mūsų raumenų, imuninę bei nervų sistemą. Didelis jo kiekis gali sukelti širdies ligas ir diabetą, kadangi organizmas ima netoleruoti gliukozės.

Kokybiško miego pagrindinis atributas – čiužinys

Tam, kad jūsų miego pertraukėlė būtų tikrai efektyvi, pasirūpinkite tuo, be ko neįsivaizduojate gero miego. Lovos čiužiniai su „Memory back“ funkcija glaudžiai apgaubia kūną ir lėtai atgauna pradinę padėtį. Tiek putų poliuretanas, tiek viskoelastinė medžiaga yra prisotinti natūraliu sojų aliejumi, kuris suteikia sveiką aplinką žmogui ir patvarumo pačiam poliuretanui. Čiužinys maloniai reaguoja į kūno šilumą bei judesius. Palyginti su putų poliuretanu, viskoelastinė medžiaga greičiau įdumba, tačiau lėčiau atsistato į pradinę padėtį, todėl sukuriamas ypatingo purumo ir minkštumo jausmas.

Kuo ypatingas natūralus poliuretaninis čiužinys?

Natūralus poliuretaninis čiužinys suskirstytas į septynias ergonomines zonas, kurios buvo sugalvotos atsižvelgiant į kiekvieno iš mūsų anatomiją bei kūno sandarą. Tai reiškia, jog kiekviena ergonominė zona, skirtingai reaguodama į spaudimą, tobulai prisitaiko prie mūsų kūno formų ir svorio. Stipriau spaudžiamose vietose čiužinys įdumba labiau, o mažiau spaudžiamose vietose kūnas bus maloniai apgaubiamas. Tai apsaugo stuburą ir išlaiko tiesų bei taisyklingos formos, o tai svarbu sveikam jo funkcionavimui.

Popiečio miegui rekomenduojama skirti ne daugiau nei 30 minučių – per tokį laiką jūsų organizmas tikrai pailsės, pagerės reakcija ir nuotaika. Kartais netgi privers kitu aspektu pažvelgti į problemą ir, pasitelkus kūrybiškus ir efektyvius sprendimus, padės ją įveikti. Juk sakoma, kad geriausios idėjos kyla bemiegant ar sapnuojant!

Partnerių turinys

Norite nepraleisti svarbiausių naujienų? Prenumeruokite naujienlaiškį:

Atsinaujiname

Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų.

Norite prisidėti prie pokyčių?

Paremkite